Anna Mucha pokazała metamorfozę sypialni. Zaczęło się od papugi: "Straszny kicz"

Anna Mucha pochwaliła się na instagramowej relacji efektem końcowym metamorfozy jednego ze swoich pokojów. Aktorka pokazała zdjęcia przed i po. - Zmęczona "skandynawskim designem" postanowiłam wprowadzić trochę koloru - przyznała.
Zobacz wideo Anna Mucha odpowiada hejterce

Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Na swoim koncie ma wiele ról serialowych oraz filmowych, a dużym ekranie zadebiutowała mając zaledwie dziewięć lat. Jednak największą sympatię widzów i ogromną rozpoznawalność przyniosła jej przede wszystkim rola Magdy w serialu "M jak Miłość", w którym gra od 2003 roku. Anna Mucha uważana jest za jedną z atrakcyjniejszych polskich aktorek, jednak fanki oraz fani doceniają nie tylko jej urodę i talent, lecz także poczucie humoru oraz dystans. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 927 tys. osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Od lewej: Pola Raksa, Janusz Gajos Pamiętacie Marusię z "Czterech pancernych"? Ma już 81 lat!

Anna Mucha pokazała metamorfozę swojej sypialni: "To był mój szalony pomysł"

Ostatnio Anna Mucha podzieliła się na instagramowej relacji metamorfozą sypialni. Okazuje się, że inspiracją do zmian była kolorowa figurka papugi. Aktorka oprócz efektu końcowego postanowiła pokazać także, jak wcześniej wyglądał pokój. - Przyznacie uroczo, jak w skandynawskim więzieniu - napisała.

Zaczęło się od papugi - straszny kicz, przyznacie... którą kupiłam na targu w Krakowie... z jakiegoś powodu musiałam ją mieć... Później w Katowicach spotkałam autorkę tej papugi, która przez lata pracowała w jednej z hut szkła i zaprojektowała m.in. moją papugę! A później w Łodzi znalazłam siostrę papugi i tak mam je dwie. Zmęczona "skandynawskim designem", czyli bielą, bielą i bielą, postanowiłam wprowadzić trochę koloru, a papuga dała początek inspiracji

- wyjaśniła. - To był mój szalony pomysł, więc jestem mega ciekawa, jak Wam się podoba - dodała na zdjęciu sypialni po metamorfozie.

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie z mężem. 'No teraz to już w ogóle skandal' (zdjęcie ilustracyjne) Ola Żebrowska pokazała zdjęcie z mężem. "No teraz to już w ogóle skandal"

Anna Mucha pokazała metamorfozę sypialniAnna Mucha pokazała metamorfozę sypialni https://www.instagram.com/taannamucha/ screen

Więcej o: