W takiej kreacji postanowiła powiedzieć "tak". Internauci wyśmiali: "Z kołdrą na własny ślub?"

Pewna panna młoda postanowiła podzielić się na TikToku nagraniem ze swojego ślubu. Filmik, na którym widać, jak idzie do ołtarza obejrzano ponad 1,7 mln razy. Wszystko przez jej suknię ślubną... Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. - Wygląda tak, jakby tata prowadził samą suknię do ołtarza - komentują.
Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Suknia ślubna to dla panny młodej jeden z ważniejszych elementów ślubu oraz wesela. Każda panna młoda chce bowiem wyglądać jak najpiękniej dla siebie i swojego męża, a także przykuwać wzrok wszystkich zaproszonych gości. Nie ma jednak wątpliwości, że ile osób na świecie, tyle różnych gustów i czasem nie każdego da się zadowolić, o czym przekonała się pewna panna młoda, która publikując nagranie ze ślubu, podzieliła internautów swoją kreacją.

Panna młoda pokazała nagranie ze swojego ślubu. Internauci krytykują jej suknię: "Za pieniądze klasy nie kupisz"

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Ludzie dzielą się tam nie tylko układami tanecznymi, stylizacjami, makijażami, domowymi poradami czy trikami, lecz także różnymi momentami oraz historiami ze swojego życia. Jedna z użytkowniczek postanowiła zatem podzielić się krótkim nagraniem ze swojego ślubu. - Wszystko mi się podobało - wyznała.

Zdania internautek oraz internautów okazały się być jednak mocno podzielone. O ile cała otoczka podobała się wielu osobom, tak suknia ślubna została mocno skrytykowana:

Z kołdrą na własny ślub?
Za pieniądze klasy nie kupisz
Zawsze ostrzegam panny młode. Kupując suknię... nigdy nie pozwól, by to ona ciebie nosiła. Za dużo tu sukienki
Zdecydowanie wolę sukienki druhen
Czekajcie, czy to ślub cygański? Bo jeśli tak, to rozumiem dzięki TLC, ale jeśli nie to jestem zdezorientowana 
Wygląda tak, jakby tata prowadził samą suknię do ołtarza
Czysty haos
Myślałam, że to parodia filmu czy coś takiego. Nie ma mowy, żeby to był czyjś ślub. Że ktoś wydał na to pieniądze. Celowo

- pisali.

Więcej o: