Pamiętacie Jolę Rutowicz? Dziś zwyciężczyni "Big Brothera" ma 37 lat i wygląda zupełnie inaczej

Jola Rutowicz zapisała się w pamięci telewidzów, jako skandalistka. Na początku nie zaskarbiła sobie sympatii ludzi, ale z czasem polubili ją na tyle, że wygrała reality show "Big Brother 4.1". Kontrowersyjny był też jej związek z obecnym dziennikarzem TVP. Uwagę przykuwał natomiast oryginalny styl, oraz... jednorożec. Dziś celebrytka wygląda zupełnie inaczej!

"Big Brother" był niewątpliwie jednym z pierwszych kontrowersyjnych show w polskiej telewizji. Widzowie i widzki mogli podglądać ludzi niemal 24/7, dzieląc ich smutki i radości. Ochotnicy mogli zdobyć nagrodę, która w czwartej edycji wynosiła 100 tys. złotych. Tyle wygrała Jola Rutowicz, która zyskała popularność jako bardzo wyrazista, ale i szczera bohaterka programu. Jej różowe stroje, długie paznokcie i mocny makijaż sprawiły, że nie sposób było pomylić jej z kimś innym. W show nie brakowało kłótni i innych skandali z jej udziałem, ale finalnie "spokorniała" i dała się polubić. Dziś zrezygnowała z nieco "kiczowatego" stylu i postawiła na klasę i wdzięk. Jak wygląda?

Zobacz wideo Malwina nazwała Martynę kłamczuchą

Jola Rutowicz wygrała czwartą edycję "Big Brothera". Jaka była wtedy?

Kruczoczarne włosy, ekstremalnie długie paznokcie i różowe stroje. Namalowane na twarzy gwiazdki i nieodłączny element makijażu- błyszczyk. Atrybut, bez którego nie ruszała się nigdzie? Różowy jednorożec, który stał się niemal jej symbolem. Była głośna, szczera i odważna. Nie bała się mówić co myśli, za co często wpadała w tarapaty. Po tym, jak wygrała program, zdecydowała się wziąć udział w edycji specjalnej. To właśnie tam połączył ją gorący romans z Jarosławem Jakimowiczem, dziś znanym z TVP. On zwyciężył, ona zajęła drugie miejsca, ale u jego boku. W 2012 roku wydała książkę, w której zdradziła, że widzowie tak naprawdę nigdy jej nie poznali, bo odegrała wykreowaną postać. Jakimowicz zaś po latach przyznał, że także ich romans był "telewizyjną ustawką".

 

Jola Rutowicz zdradziła kulisy reality show. O czym opowiedziała w książce?

W 2012 roku Jolanta Rutowicz wydała książkę "Inna", która opowiada o kulisach programów telewizyjnych. Zdradziła, że pomimo pokazywania się przez dłuższy czas w swoim "różowym" wizerunku m.in. w programie "Gwiazdy Tańczą na lodzie", wszystko to było grą, a swoją własną rolę wymyśliła podczas pobytu w Londynie. Z czasem zdjęła "maskę" i przefarbowała włosy, zaczęła ubierać się zupełnie inaczej. Dziś ma jasne pasma i jeśli pokazuje się w mediach, to niemal zawsze w modnych kreacjach z klasą.

 

Jola Rutowicz w 2022 roku. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Dziś Jola Rutowicz ma 37 lat i na stałe mieszka w USA, a dokładniej w Miami na Florydzie. W marcu tego roku pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN, zdradzając, że niedługo bierze ślub i jest bardzo szczęśliwa.  

Jestem szczęśliwie zakochana, mam u swojego boku wspaniałego mężczyznę. Wszystko w końcu jest na właściwym miejscu. Już planujemy wesele

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: