Tajemnicza linia na dłoni. Ma ją niewiele osób, świadczy wielkim szczęściu

Linie dłoni mogą zdradzić wszystkie wiele tajemnic, a nawet przepowiedzieć przyszłość. Oczywiście należy na to patrzeć z przymrużeniem oka. Jednak warto wiedzieć, że oprócz linii życia czy linii serca, jest także linia Anioła Stróża. Ma ją bardzo niewiele osób.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Linia Anioła Stróża. Naprawdę rzadka

Linia Anioła Stróża nie jest zbyt znana. O ile wiele osób słyszało o linii życia czy linii głowy, o tyle linia Anioła Stróża nie cieszy się wielką popularnością. Dlaczego? Trafia się bowiem bardzo rzadko.

Na początek ustalmy jednak, jakie linie mogą pojawiać się na naszych dłoniach. Są to: linia życia, linia głowy, linia serca, linia losu, linia słońca oraz linia Merkurego. Każda z nich mówi o czymś innym. Linia życia choćby o długości naszego życia, a linia serca o miłości i związkach.

Linia Anioła Stróża jest wyjątkowa. Nie znajduje się wśród sześciu głównych linii, ponieważ ma ją naprawdę niewiele osób na świecie. Gdy odnajdziesz ją u siebie, masz naprawdę powody do radości.

Linia Anioła Stróża. O czym świadczy?

Linia Anioła Stróża świadczy o szczęściu i ochronie. Osoby, u których pojawia się ona na dłoniach mają pewność życia w dobrobycie i po prostu szczęściu. Warto wiedzieć, że linia ta jest nazywana także linią Marsa. Osoby, które mają ją na obu dłoniach, mają zapewnioną pewnego rodzaju „ochronę". Odnoszą same sukcesy w życiu, los im sprzyja.

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Małgorzacie Rozenek. Spełniło się

Linia Anioła Stróża. Gdzie i jak ją znaleźć?

Linię Anioła Stróża zauważymy od razu. Jeśli ją posiadamy, to znajduje się ona ułożona równolegle do linii życia. Często jest położona nieco bliżej kciuka. Co ważne, linia Anioła Stróża jest krótka. Jej długość jednak nie świadczy o niczym szczególnym.

Według wróżbiarzy linię Anioła Stróża na lewej dłoni mamy od narodzin. Ale na prawej dłonie może pojawić się o wiele później.

Więcej o: