Jak nosić majtki od bikini? Ten nowy sposób podbija Internet! Trik z TikToka idealny na lato

Choć odpowiedź na pytanie, jak nosić majtki od bikini, wydaje się dość prosta, to użytkowniczki TikToka pokazują, że jest na to kilka sposobów. Te filmiki podbijają Internet i cieszą się dużą popularnością szczególnie w okresie letnim.

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych platform w Internecie, na której możemy znaleźć tak naprawdę wszystko — od śmiesznych filmików po triki ułatwiające prace domowe czy tutoriale makijażowe. Trzeba przyznać, że wiele pomysłów, które można tam dostrzec, wzbudza mieszane uczucia. Podobnie jest z tym nowym trendem modowym. Bije on jednak rekordy popularności. 

Zobacz wideo Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora

Pomysł na oryginalny strój kąpielowy zdradzają użytkowniczki TikToka

Filmiki jak zrobić top z majtek od bikini na tej popularnej platformie mają po ponad 400 tysięcy wyświetleń. Okazuje się, że nie jest to trudne i pozwala nam stworzyć wiele oryginalnych połączeń w zależności od wybranego wzoru bikini (ważne jedynie by rozmiar był taki sam). Należy jedynie:

  1. Włożyć pierwsze majtki przez głowę tak, aby otwór na nogę znalazł się pod biustem, a drugi wokół ramienia,
  2. Materiał, który zakrywa pośladki, przesunąć na przód, aby podtrzymywał biust, 
  3. Założyć drugie majtki w taki sam sposób na drugie ramię.

To niejedyny trik, który można wykorzystać, tworząc plażowy look 

Jak się okazuje, sposobów jak nosić majtki od bikini, jest znacznie więcej. Nie zawsze potrzebujemy dwóch par, aby stworzyć niestandardową górę od kostiumu. Oto kilka trików, które można znaleźć na TikToku:

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: