Była pierwszą wokalistką "Ich Troje" i żoną Wiśniewskiego. Co słychać u Magdy Femme? Dziś ma 51 lat

Magda Femme, czyli Magdalena Pokora. Pierwsza wokalistka "Ich Troje" i pierwsza żona Michała Wiśniewskiego. W 2001 roku odeszła z zespołu i rozwiodła się z gwiazdorem, a następnie zaczęła solową karierę. Dziś ma 51 lat. Jak potoczyły się jej losy?

Magdalena Pokora znana później jako Magda Femme (nazwisko zmieniła w 2000 roku) urodziła się w Łasku, w 1971 roku. W 1995 roku dołączyła do zespołu "Ich Troje", a co ciekawe- założyciele Jacek Łągwa i Michał Wiśniewski zauważyli jej talent na karaoke i zaproponowali dołączenie do zespołu. Wokalistka nagrała z nimi trzy albumy: Intro (1996), ITI Cd. (1997) i 3 (1999). W międzyczasie wzięła z Michałem Wiśniewskim cichy ślub, ponieważ jak po latach twierdził wokalista- informacja o związku w zespole mogłaby źle wpłynąć na rosnącą popularność. W 2001 roku rozwiedli się, a Magda Femme opuściła zespół. W 2000 roku wydała pierwszy solowy album. Co u niej słychać? Niedawno skończyła 51 lat. 

Zobacz wideo Polska na Eurowizji. Przypominamy najciekawsze występy [Popkultura Extra]

Magda Femme zyskała popularność w zespole Ich Troje. Muzyka zawsze była jej pasją

Magda Femme jest absolwentką Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, ale to właśnie z muzyką od dzieciństwa pragnęła wiązać swoją przyszłość. Uczęszczała do szkoły muzycznej i uczyła się grać na skrzypcach. Należała też do zespołu wokalnego i kółka teatralnego, co później przydało się przy występach z grupą Ich Troje. Michał Wiśniewski zawsze podkreślał bowiem, że ich występy nawiązują do musicali i mają wiele cech inspirowanych teatrem. 

 

Magda Femme po odejściu z "Ich Troje" zaczęła karierę solową

Magda Femme nie planowała zrezygnować z muzyki i jeszcze w trakcie przygody z "Ich Troje" wydała pierwszą solową płytę "Empiryzm". Potem w 2001 roku przyszedł czas na album "5000 myśli" na którym pojawił się przebój "Kłamstwo" w którego teledysku wzięli udział tacy celebryci, jak Jarosław Jakimowicz i Edyta Olszówka. W 2004 roku wydała płytę "Extremalnie", a w 2009 "Magiczne nutki". W 2014 roku po latach ukazała się jej ostatnia do tej pory płyta pt. "Retro Love". Artystka mimo licznych konfliktów z Wiśniewskim, w 2006 roku, towarzyszyła mu w trasie koncertowej, z okazji 10-lecia zespołu. W 2011 roku zajęła 11 miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji w Atenach wraz z grupą Ich Troje, pojawiając się gościnnie w utworze pt. "Follow My Heart". Obecnie nadal działa w branży muzycznej.

 

Magda Femme w 2022 roku. Co dziś robi i jak wygląda?

Za czasów "Ich Troje" Magda Femme dała się poznać, jako charakterystyczna rockmanka w ciemnych włosach w wersji Short Bob. Później farbowała się na blond, a dziś możemy podziwiać ją w długiej fryzurze w kolorze brąz. Ma córkę Nel, która przyszła na świat w 2008 roku. Artystka obecnie związana jest z raperem Michałem Zawadzkim od 2012 roku. Na instagramowym profilu można zauważyć, że nadal realizuje swoje pasje, chętnie wspominając też wcześniejsze dokonania muzyczne. W maju tego roku nagrała duet z raperem Sobota, pt. "Przymierzam Cię". 

 
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: