Justyna Steczkowska zachwyca figurą w stroju kąpielowym. "Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat"

Justyna Steczkowska przebywa obecnie na wakacjach. W jednym z najnowszych postów na Instagramie pochwaliła się nie tylko rajskimi widokami, ale i zjawiskową figurą. Fani nie kryli zachwytu. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

Justyna Steczkowska słynie nie tylko ze swoich niebywałych umiejętności wokalnych i niezwykłej skali głosu, ale też zjawiskowej figury. Sylwetka gwiazdy za każdym razem budzi ogromne emocje. Nie inaczej, było i tym razem. 

Olga Bołądź Odważna stylizacja Olgi Bołądź zrobiła furorę! "Działasz na zmysły"

Justyna Steczkowska tańczy w stroju kąpielowym. Filmik umieściła na Instagramie

Pozdrowienia z wakacji. Kocham swoje 50 lat !!!

Taki opis znalazł się pod krótkim filmikiem, na którym gwiazda tańczy w rytm wakacyjnego hitu. Steczkowska jest mamą trójki dzieci, a drugiego sierpnia skończy 50 lat. Wiele osób zwraca natomiast uwagę, że nienagannej sylwetki mogłaby pozazdrościć jej niejedna 20-latka. 

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zachwyca figurą w stroju kąpielowym. "Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat"

góry Fajne miejsca na wakacje w Polsce. Podróż z dala od tłumu turystów

Pod postem zawrzało. Fani nie kryli zachwytu

W komentarzach pojawiło się od razu mnóstwo komplementów pod adresem piosenkarki od fanów, którzy byli pod wrażeniem jej smukłej figury: 

Polska J.Lo. 
Czas się zatrzymał dla Pani, jest Pani jak bogini
Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat
50 lat trójka dzieci niesamowita
Wow figura idealna
Jakie 50. Ja bym dała najwyżej 30
Coś ta metryka przekłamuje

Jaki jest sekret figury Steczkowskiej? Wspominała o tym niegdyś w jednym z wywiadów

Nie mam paktu z diabłem, wręcz trzymam się od niego z daleka. Jem wszystko, tylko po prostu ćwiczę. (...) Nie piję alkoholu, więc nie puchnę. Czasami pozwolę sobie na delikatne wino lub piwo bezalkoholowe. To pewnie też mi ułatwia trochę życie. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: