Panna młoda prawie utopiła się na własnym weselu. "To naprawdę głupie"

Pewna użytkowniczka Instagrama postanowiła podzielić się na swoim profilu krótkim wideo ze swojego ślubu, na którym uwieczniono jeden z jej skoków do basenu w sukni ślubnej. Niestety przez ten o mały włos nie skończył się tragedią. - To był prawie koniec gry - przyznała. Wideo obejrzało ponad 6,5 mln osób w sieci.
Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Instagramowe reels powstały w odpowiedzi na rosnącą popularność TikToka i pojawiających się tam krótkich filmików. Teraz ten trend przeniósł się także na Instagram, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się dynamicznie zmontowanymi nagraniami. Znajdziemy tam zarówno trendy makijażowe, triki, porady, a także wiele historii i momentów z życia wziętych.

Wesele w środku tygodnia? Dla wielu gości to problem Absurdalne wymagania księży przed ślubem. "Puścił jakieś nagranie, sam się bawił telefonem"

Panna młoda podczas wesela wskoczyła do basenu w sukni ślubnej. Internauci: "Nigdy czegoś takiego nie zrozumiem"

Tess Ricketts prowadząca swój profil na Instagramie opublikowała jakiś czas temu rolkę ze swojego wesela. Na nagraniu uwieczniono, jak wskakuje do basenu w swojej sukni ślubnej. Okazuje się, że nie był to zbyt dobry pomysł i mógł skończyć się naprawdę źle. - Przypominam, jak wskoczyłam do basenu podczas wesela i prawie się utopiłam - napisała na nagraniu. - To prawda, na naszym weselu 3 razy wskoczyłam do basenu. To jeden z tych momentów, kiedy moja sukienka przykryła mi głowę i był prawie koniec gry - dodała pod postem. Całe nagranie zobaczycie TUTAJ. Wideo zrobiło furorę w sieci i obejrzane zostało ponad 6,5 mln razy.

Panna młoda podczas wesela wskoczyła do basenu w sukni ślubnej. Internautki: 'Nigdy czegoś takiego nie zrozumiem'Panna młoda podczas wesela wskoczyła do basenu w sukni ślubnej. Internautki: 'Nigdy czegoś takiego nie zrozumiem' https://www.instagram.com/tessricketts/reels/ screen

Rodzice naciskają na huczne wesele. Ja wolałabym dostać pieniądze na wkład własny do kredytu na mieszkanie [LIST] Ile dać w prezencie na wesele dla chrześniaka? "Włożyłam tylko 1000 złotych"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Nigdy czegoś takiego nie zrozumiem. Co to za zwyczaj wchodzenia do wody w pełnym ubraniu - podczas wesela, w specjalnych i drogich ubraniach
Omg, zrobiłam to samo, tylko mój był w rzece. To było tak przerażające, prawie umarłem
Była panna młoda, która podczas sesji zdjęciowej utopiła się w sukni ślubnej
Ja też to zrobiłam. Sukienka podniosła się wokół mnie. Myślałam, że utonę w dniu ślubu
Tylko jedno pytanie. Dlaczego?
To naprawdę głupie

- czytamy.

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: