W czasie wesela wybuchł pożar. Film z winowajcą w roli głównej ma ponad 11 mln wyświetleń

W czasie jednego z wesel goście musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Nagle wybuchł pożar. Nagranie z imprezy szybko stało się popularne w mediach społecznościowych.
Zobacz wideo Arkadiusz Jakubik o "Weselu":

Organizując wesele, trudno przewidzieć wszystkie sytuacje, które mogą się wydarzyć w trakcie imprezy. Przekonali się o tym pewni państwo młodzi ze Stanów Zjednoczonych. Zdarzenie, które zostało uwiecznione na krótkim filmiku, przypomina, że nawet w czasie zabawy weselnej nie powinniśmy zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. 

W czasie wesela wybuchł pożar

Nagranie z imprezy stało się bardzo popularne w mediach społecznościowych. Na Twitterze filmik ma już ponad 11 milionów wyświetleń. Jak możemy zobaczyć, jedną z atrakcji wesela były sztuczne ognie. Jeden z mężczyzn, który się z nimi bawił, tak zaangażował się w taniec, że przez jego nieuwagę wybuchł pożar. 

Szybka interwencja winowajcy

Ogień momentalnie opanował trawę pampasową. Na szczęście winowajca w porę zareagował. Dzięki szybkiej interwencji udało mu się ugasić ogień. Co zabawne, zaraz po tym zdarzeniu mężczyzna szybko wrócił do tańca. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: