Wygrała milion w "Milionerach". Dziś jest nie do poznania! Na co przeznaczyła pieniądze?

W 2019 roku Katarzyna Kant-Wysocka dołączyła do nielicznego grona osób, którym udało się zdobyć główną nagrodę w znanym teleturnieju "Milionerzy". Jak od tamtej pory zmieniło się życie?

Odcinek z udziałem Katarzyny Kant-Wysockiej został wyemitowany 14 marca 2019 roku. Z zapowiedzi Huberta Urbańskiego mogliśmy dowiedzieć się, że uczestniczka pochodzi z Gdańska, jest miłośniczką kultury antycznej i absolwentką filologii klasycznej oraz biegle posługuje się greką i łaciną. W późniejszym wywiadzie z serwisem Plotek przyznała, że choć o udziale w show marzyła od dawna, to dopiero wygrana poprzedniej "milionerki" zachęciła ją do zgłoszenia się do teleturnieju: 

Milionerów oglądałam, jeszcze będąc w liceum i skrycie marzyłam, żeby kiedyś wziąć udział. Ale zgłosiłam się dopiero wiele lat później, trochę pod wpływem impulsu, a trochę zachęcona sukcesem poprzedniej zwyciężczyni.
Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

Wygrała milion w "Milionerach". Była wówczas trzecią zwyciężczynią w historii programu 

Katarzyna nie zakładała, idąc do programu, że uda jej się zdobyć główną nagrodę, o ile w ogóle da radę przejść przez pytanie eliminacyjne: 

Nastawiałam się, że pewnie w ogóle nie uda mi się przejść eliminacji, a jeśli już, to po 40 tys. będę zwijać się do domu. Wiedziałam, że wtedy było tylko dwoje zwycięzców, więc nie sądziłam, że to jest w moim zasięgu. 

Jak się okazało, udział w 927. odcinku programu całkowicie odmienił jej życie. Nie tylko przeszła bowiem eliminacje, ale udało jej się poprawnie odpowiedzieć na pytanie za milion złotych, które brzmiało -Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest:

A. Wniebowzięcie Matki Bożej

B. Zmartwychwstanie Jezusa

C. śmierć Jezusa na krzyżu

D. zesłanie Ducha Świętego

Zaznaczyła wariant C, stając się tym samym trzecią zwyciężczynią w polskiej edycji "Milionerów". 

 

Justyna Steczkowska Steczkowska zachwyca figurą. "Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat"

Jak zmieniło się życie uczestniczki po udziale w "Milionerach"? 

Katarzyna Kant-Wysocka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jest autorką bloga, na którym porusza kwestię savoir-vivre oraz prowadzi konto na Instagramie i TikToku. Z umieszczanych tam zdjęć możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda zwyciężczyni programu. 

 

Na co kobieta przeznaczyła wygraną? Przede wszystkim spełniła swoje marzenie i kupiła mieszkanie w Gdańsku. 

 

Daria Marcinkowska w The Voice of Poland Pamiętacie Darię z "The Voice of Poland"? Jej utwory podbijają rozgłośnie

Ponadto po programie porzuciła dotychczasową pracę, ukończyła kurs groomingu i otworzyła w Gdańsku salon dla psów. Ostatecznie zamknęła jednak swój biznes i wróciła do marketingu: 

Pracuję w marketingu w firmie związanej z branżą transportową, choć miałam epizod związany z prowadzeniem własnego biznesu (skończyłam kurs groomerski). Biznes z powodów osobistych zamknęłam, ale była to dla mnie też cenna lekcja. Wróciłam do marketingu i chyba już od niego nie ucieknę. 

Później Kant-Wysocka zdecydowała się również na udział w innym teleturnieju, tym razem emitowanym przez telewizję TVP, a mianowicie "Gra słów. Krzyżówka":

Wygrałam tam tyle, żeby sobie kupić nowe buty, ale to było ciekawe doświadczenie. Chętnie bym wzięła udział w innych programach, ale nie ma ich zbyt wiele, a do niektórych też nie mam chyba odwagi. W 'Milionerach' nie mogę już wziąć udziału. 
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: