Ciemna oprawa oczu to już przeszłość. Gwiazdy pokochały rozjaśnianie brwi. To absolutny hit sezonu!

Rozjaśnianie brwi to nowy trend, który jeszcze bardziej podkreśli naturalny wygląd. Największe gwiazdy zdecydowały się na taki look- i słusznie! Bleached eyebrows to najgorętszy hit sezonu. Taki wizerunek spodobał się m.in. Kim Kardashian i Lizzo.

Jeszcze do niedawna modne były "instagramowe" brwi. Ciemne, wyraziste z zarysowanymi łukami. Brwi "ombre" które były o wiele szersze niż ich naturalna linia to także hit z przeszłości. Potem przyszedł czas na naturalne, podkreślone żelem do brwi i nieco "poczochrane". Dziś najgorętszy trend na lato to niemal białe brwi! Bardzo wpływają na cały wizerunek, ale dodają oryginalnego szyku.

Zobacz wideo Brwi na mydło. Instrukcja krok po kroku

Rozjaśnianie brwi to hit na lato! Jak wygląda?

Rozjaśnianie brwi ma wiele zalet. Nie wymaga dokładnego ich regulowania, ani używania kredki, czy żelu do brwi. Można jedynie odpowiednio je wyczesać i utrwalić. Włoski są rozjaśnione niemal do białego koloru, a w ten sposób oczy są jeszcze bardziej wyraźne i podkreślone. 

 

Justyna Steczkowska Steczkowska zachwyca figurą. "Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat"

Te gwiazdy noszą rozjaśniane brwi. Kim Kardashian wygląda w nich zjawiskowo!

Jasne brwi wymagają odwagi. To niemal całkowita zmiana wizerunku! Na taką mocną metamorfozę postawiła m.in. Kim Kardashian. Celebrytka zestawiła jasne brwi z jasnymi włosami. Jej ciemne oczy tylko zyskały na tej przemianie. Gwiazda wygląda oryginalnie i zjawiskowo.

 

Na taki look postawiła też piosenkarka Lizzo. Jej jasne brwi świetnie kontrastują z karnacją i ciemną oprawą oczu. Są szerokie, a pomimo tego, że jasne- wyraziste. Ten nowoczesny wizerunek jej pasuje.

 

Doda Doda w odważnej sukience, która odsłoniła jej figurę. Fanka: "Przesadzasz!"

Jak rozjaśnić brwi domowymi sposobami? To bardzo łatwe!

Istnieją naturalne sposoby na rozjaśnienie brwi. Wystarczy sok z cytryny, albo woda utleniona. Naniesione na patyczek kosmetyczny i "przeciągnięte" kilkukrotnie po włoskach powinny rozjaśnić je o kilka tonów. Są też specjalne preparaty w postaci pasty, pianki, lub olejku, które przyspieszą ten proces.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: