"Mogę dotknąć twojej szyi?" - słyszy niemal od każdego. Co takiego nietypowego dziwi wszystkich?

TikTokerka, która prowadzi kanał @bellela.colas w jednym z filmików opowiada o swojej nietypowej przypadłości. Niektórzy, jak twierdzi dziewczyna, oskarżają ją o "neckfishing". To jej ironiczna nazwa na komentarze, która nawiązuje do catfishingu, sytuacji gdy manipulujemy wyglądem czy też informacjami o swoim życiu, by uzyskać korzyści.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Wyjątkowa uroda Belleli

Bellela ma 18 lat. W sieci prowadzi kanał @bellela.colas. Jeden z jej filmików stał się viralem. Czemu zawdzięcza swoją popularność? Zacznijmy od początku, czyli od… szyi dziewczyny. To ona stała się powodem nagrania wideo.

Na popularnym tiktoku Bellela pokazuje się w dwóch ujęciach. Na jednym włosy opadają jej do ramion i podkreślają rysy twarzy, na drugim odrywa całą szyją. Dziewczyna pyta:

Czy to neckfishing?

Na koniec Bellela śmieje się, czesze włosy za uszy i pokazuje swoją urodę w pełnej okazałości. Wielu internautów komentuje:

I tak jesteś śliczna
Wyglądasz przepięknie w każdej wersji
Dziewczyno, doceń swoją wyjątkowość
 

"Pytają, czy mogą dotknąć mojej szyi". Nietypowy wygląd 18-latki

O jaką wyjątkowość chodzi? W kadrach, w których Bellela odsłania szyję, widać, że jest ona dość szeroka. Dziewczyna często żartuje na TikToku z proporcji swojego ciała. Nie ma jednak żadnych kompleksów z tego powodu. Żartuje, że przez wygląd zdarza się jej otrzymywać dziwne propozycje:

Niektórzy pytają mnie, czy mogą dotknąć mojej szyi. Kurczę, to nie jest jakiś obiekt!

— komentuje.

Zobacz wideo Kim są Bebop and Bebe? Czy tiktokerkom grozi niebezpieczeństwo?

Bellela bywa pytana też o to, czy jej szyja jest prawdziwa.

Inni sugerują, że celowo  napinam szyję

— mówi TikTokerka.

Więcej o: