Britney Spears podzieliła fanów nagraniem z podróży poślubnej: "To już przesada"

Britney Spears opublikowała na Instagramie wideo prosto z plaży, na którym pozuje m.in. topless. Tak spędza podróż poślubną. Zdania fanów są podzielone. - "Wspaniale widzieć cię szczęśliwą", "Zachowaj to dla swojego męża" - komentują.
Zobacz wideo Kilka miesięcy, dni, a nawet doby... Najkrótsze małżeństwa gwiazd

Britney Spears to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Ze względu na ogromne sukcesy muzyczne okrzyknięta została "księżniczką popu", a jako jako nastoletnia artystka z największą liczbą sprzedanych albumów (przekroczyła liczbę 100 mln egzemplarzy) i singli w historii, została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. W 2016 roku związała się z pochodzącym z Iranu modelem i aktorem Samem Asgharim. W czerwcu 2021 roku poinformowała o zaręczynach, a w czerwcu tego roku Britney Spears i Sam Asghari pobrali się.

Britney Spears w podróży poślubnej. Opublikowała nagranie z plaży, na którym pozuje topless

Britney Spears przebywa obecnie w podróży poślubnej wraz ze swoim mężem, a wybranymi momentami dzieli się na Instagramie. Ostatnio opublikowała krótkie wideo prosto z egzotycznej plaży, na którym pozuje w bikini, a także topless, zasłaniając biust dłoniami. - Część 2 podróży poślubnej tutaj w tym niewiarygodnym tropikalnym kawałku raju... Nie, to nie jest kampania girls gone wild... To po prostu ja żyjąca swoim życiem!!! Tak się dzieje, gdy robisz dwutygodniowe wakacje na jachcie... Skakanie z wyspy na wyspę jest dosłownie szalone!!! Dziewczyny, jeśli chcecie schudnąć, lećcie helikopterem i schudniecie z nerwów. Myślę, że zrzuciłam 4 funty w ciągu jednego dnia... Dość płytkiej rozmowy, prawda panie? To zbyt obraźliwe... no cóż - napisała pod wideo, które w całości można zobaczyć TUTAJ.

Britney Spears w podróży poślubnejBritney Spears w podróży poślubnej https://www.instagram.com/britneyspears/ screen

Pod postem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów. Jedni cieszą się ze szczęścia Britney, inni natomiast nadal zaniepokojeni są zachowaniem swojej idolki:

Osobiście uważam, że to wspaniałe, że lubisz być topless na plaży
Wspaniale widzieć cię szczęśliwą i cieszącą się życiem!
Britney to już przesada
Ona potrzebuje pomocy
To takie smutne
Dziewczyno musisz przestać tak pozować! Pokazuje niskie poczucie własnej wartości
Zachowaj to dla swojego męża. Masz dzieci. Wcale nie hejtuję. Ale tylko dlatego, że możesz, nie oznacza, że powinnaś
Ta kobieta jest tak niepewna siebie. To takie smutne
Chciałbym, żeby ktoś kochał ją na tyle, aby ta biedna dziewczyna otrzymała pomoc, której potrzebuje!

- czytamy.

Więcej o: