Pamiętacie Dobrusię? Dziś uczestniczka programu "Bar" ma 45 lat i nadal zachwyca urodą!

Druga edycja programu "Bar" była emocjonująca i z pewnością zapamiętana przez wielu telewidzów. Pojawiła się w niej Doda, ale również inni charyzmatyczni uczestnicy i uczestniczki. Jedną z nich była Dobrusia Zych, która zajęła wówczas drugie miejsce. Co u niej słychać?

Druga edycja programy "Bar" odbyła się w 2002 roku. Trwała 13 tygodni i dała popularność Dorocie "Dodzie" Rabczewskiej. Ta zajęła czwarte miejsce, a na podium znaleźli się: Eric Alira (1 miejsce), Daniel Brząkała (3 miejsce) i Dobrosława Zych-Henner (2 miejsce). To właśnie ona zapisała się w pamięci telewidzów i telewidzek, jako najpiękniejsza uczestniczka show. Dziś ma 45 lat.

Zobacz wideo Monika Sewioło była gwiazdą "Big Brothera". Potem zniknęła. Jak teraz wygląda i co robi?

Dobrosława Zych-Henner zajęła drugie miejsce w programie "Bar"

Dobrosława Zych, zwana Dobrusią, weszła do programu "Bar" mając 25 lat. Niestety, nie była zbyt lubianą uczestniczką, ponieważ kobiety widziały w niej konkurencję, ze względu na wyróżniającą się urodę. Nie przeszkodziło jej to jednak w tym, aby zając drugie miejsce w reality show. Był wówczas 2022 rok, który mógł zapoczątkować jej wielką karierę w show-biznesie. Kobieta postanowiła jednak "usunąć się w cień", ale nie zrezygnowała z pracy w mediach. Zawodowo związała się z Wytwórnią Filmów Fabularnych we Wrocławiu, a także TVN24. Dziś współpracuje z mężem.

Dobrusia z "Baru" ma dziś 45 lat! Jak wygląda i co u niej słychać? 

Dobrosława Zych- Henner niemal w ogóle się nie zmieniła! Na jej profilu na Facebooku można znaleźć zdjęcia, na których wygląda nadal młodo i pięknie. Wciąż jest zwolenniczką naturalnych, brązowych włosów. Zachwyca także świetną sylwetką. Jej styl ubierania zmienił się na nieco bardziej "rockowy", a to za sprawą jej męża, który jest znanym muzykiem. To Wojciech Pogorzelski- lider i gitarzysta zespołu Oddział Zamknięty. Para jest ze sobą od 16 lat, a Dobrosława jest obecnie managerka zespołu. 

Dobrosława i WojciechDobrosława i Wojciech Wojciech Pogorzelski/Facebook

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: