Większość osób nie widzi dwóch kotów na tym rysunku. "Szukam i znaleźć nie mogę"

Testy, iluzje optyczne oraz różnego rodzaju zagadki są w sieci bardzo popularne. Jednym z takich obrazków podzielił się jakiś czas temu pewien tiktoker. Okazuje się, że dwa ukryte koty na tym rysunku widzi zaledwie jeden procent osób. Dla jednych banał, dla innych nie lada zagwozdka. Do której grupy należysz?
Zobacz wideo Błyskawiczny trik z TikToka na malowanie ust

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Ludzie dzielą się tam nie tylko układami tanecznymi, stylizacjami, makijażami, domowymi poradami czy trikami, lecz także różnymi testami psychologicznymi oraz iluzjami optycznymi, w ostatnim czasie cieszą się naprawdę sporą popularnością. Bardzo często stają się wręcz hitowymi viralami i docierają do milionów internautek oraz internautów. Jedną z tego typu zagadek podzielił się w sieci tiktoker prowadzący profil pod nazwą @hecticnick, na którym znaleźć może wiele podobnych testów oraz iluzji optycznych.

Tylko jeden procent ludzi widzi dwa ukryte koty na tym rysunku. Trudne? Zdania internautek oraz internautów są podzielone

Tiktoker opublikował w sieci wideo, na którym umieścił czarno-biały obrazek przedstawiający rodzinę siedzącą w pokoju. Zaznaczył przy tym, że znajdują się na nim dwa koty i o ile jednego jest w stanie dostrzec większość osób, tak drugiego na tej grafice potrafi zaledwie jeden procent ludzi. Udostępnione wideo zostało obejrzane ponad milion razy.

Czy potrafisz znaleźć oba?

- zapytał pod postem.

Okazuje się, że zdania internautek oraz internautów są podzielone. Tylko niektóre osoby przyznały, że trudno było im odszukać dwa koty. Większość pisała, że szybko je odnaleźli:

Szukam i znaleźć nie mogę
Znalazłam
To banalnie proste
Widzę tylko jednego
Znalazłem je w 2 sekundy! Na serio
Ja też znalazłam tylko jednego
Zajęło mi to 10 sekund
Pod stopami ojca i na kolanach matki

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: