Córka Bogusława Lindy poszła w ślady ojca? Dziś Aleksandra ma 30 lat i zachwyca wyjątkową urodą

Aleksandra Linda to córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Dziś ma 30 lat, a za sobą pierwsze, poważne kroki w show-biznesie. Wyróżnia się wyjątkową urodą i jest bardzo ambitna. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Aleksandra Popiel to jedyna córka Bogusława Lindy, ale też jedna z trójki potomstwa aktora. Ma obecnie 30 lat i sama pracuje na swoje nazwisko. Próbuje swoich sił w show-biznesie i osiąga pierwsze sukcesy. Uwadze nie może umknąć jej niewątpliwa uroda. Wiemy, czym Aleksandra się aktualnie zajmuje i czy przypomina znanych rodziców. Jest też aktywną użytkowniczką Instagrama. 

Zobacz wideo Linda, Bregovic i Pasikowski stworzyli najprawdziwszy film o szpiegach

Aleksandra Linda, czyli córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel

Bogusław Linda w 2000 roku wziął ślub z Lidią Popiel, którą poznał na planie filmu Kroll. Para ma córkę Aleksandrę, ale aktor ma też dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Aleksandra Linda przyszła na świat w 1992 roku i praktycznie od zawsze przyzwyczajona była do obecności fotoreporterów w życiu rodziny. Pomimo tego, że aktor ceni swoją prywatność, zdjęcia jego córki trafiały do mediów, a z czasem zyskała rozpoznawalność. Około 2004 roku para zaczęła zabierać ją ze sobą na eventy show biznesowe, a w 2015 roku Aleksandra zadebiutowała na pokazach mody.

 

Aleksandra Linda wkroczyła do show-biznesu, jako aktorka i modelka

Aleksandrę Lindę wyróżnia niewątpliwie wyjątkowa uroda. Pełne usta i duże oczy, to jej cechy charakterystyczne. Na instagramowym profilu modelki pełno jest profesjonalnych fotografii. Widać, że w tej roli czuje się jak ryba w wodzie. Niestety, w życiu nie było jej łatwo. Pomimo tego, że ma znanych rodziców, starała się za wszelką cenę w pojedynkę zapracować na swoje nazwisko. W wywiadzie dla portalu Plejada zdradziła, jak wyglądało jej samodzielne życie. 

Udało mi się znaleźć pewnie najtańszą kawalerkę w mieście. Płaciłam 200 zł miesięcznie, nie miałam ciepłej wody i ogrzewania. Myłam się w wiaderku wodą, którą wcześniej musiałam zagrzać w czajniku. Razem ze mną mieszkała współlokatorka, której Amstaff zjadał nam wszystkie meble
 

Obecnie ma 30 lat i realizuje swoje pasje. Po raz pierwszy zagościła na szklanym ekranie w filmie "Totem" w 2017 roku. Później pojawiła się w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko", a w końcu przyszedł czas na „Psy 3. W imię zasad" u boku ojca. W castingu wzięła udział w tajemnicy przed Bogusławem. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: