Najnowsza stylizacja Marceliny Zawadzkiej to hit! "Spodenki są piękne". Podobne na wyprzedaży za 55,99 zł

Marcelina Zawadzka na swoim Instagramie w ostatnim czasie pochwaliła się kilkoma fotografiami. Widzimy na nich gwiazdę w stylizacji idealnej na letnie upalne dni. Podobne modele udało nam się znaleźć na wyprzedażach w sklepach ASOS i Cropp już od 55,99 zł.

Marcelina Zawadzka dokładnie wie, w czym wygląda jak milion dolarów. Potrafi podkreślać swoje atuty, którymi są np. jej długie nogi. Dzięki szortom, które miała na sobie w ostatnio udostępnionych fotografiach, wydają się jeszcze dłuższe. Podobne udało nam się znaleźć w sklepach ASOS i Cropp.

Zobacz wideo "Piękna i naturalna" Marcelina Zawadzka w sukience na lato za mniej niż 200 złotych

Najnowsza stylizacja Marceliny Zawadzkiej to hit! "Spodenki są piękne"

Na Instagramie Marcelinę zawadzką obserwuje 643 tysiące osób i to właśnie z nimi dzieli się ona często najnowszymi zdjęciami. Nie tak dawno umieściła ona tam kolejny wpis. Widzimy na nim gwiazdę w wyjątkowej stylizacji idealnej na lato. Jednak najbardziej naszą uwagę i fanów przykuły szorty, które miała na sobie. Zastosowano w nich wysoki stan i stylowe przetarcia, które dodatkowo optycznie wydłużyły jej nogi. Pod fotografiami możemy przeczytać komentarze:

Dwie piękne kobiety na zdjęciu ładnie wyglądacie razem pani Marcelino ładnie ubrana jesteś
Spodenki są piękne
Czy ktoś wie, gdzie można kupić tak fajne szorty jak ma Marcelina?
 

Cropp: szorty damskie na wyprzedaży. Model podobny do tego Marceliny kosztuje teraz 55,99 zł

Damskie szorty, uszyte z dzianiny o stuprocentowej zawartości bawełny możemy kupić teraz na wyprzedaży w sklepie Cropp. Model bardzo przypomina ten, który miała na sobie Marcelina Zawadzka w ostatnim wpisie, a dodatkowo posiada wysoki stan, zapięcie na guzik i zamek. Ma także bardzo krótka nogawka o surowym wykończeniu, cztery kieszenie i ozdobne postrzępienia. Cenę obniżono o 33% i wynosi teraz 55,99 zł.

Cropp: szorty damskie na wyprzedaży. Model podobny do tego Marceliny kosztuje teraz 55,99 złCropp: szorty damskie na wyprzedaży. Model podobny do tego Marceliny kosztuje teraz 55,99 zł Cropp

ASOS: niebieskie szorty mom fit z dużymi rozdarciami taniej. Cenę obniżono o 45%

W sklepie sieci ASOS również możemy znaleźć podobny model szortów idealnych na lato. Posiadają one postrzępione wykończenie, wysoki stan i szlufki na pasek. Ponadto znajdziemy w nich także rozporek na suwak, pięć kieszeni i niewykończony brzeg. Zastosowano w nich regularny krój i standardową rozmiarówkę. Cenę obniżono teraz o 45% i wynosi 70,00 zł.

ASOS: niebieskie szorty mom fit z dużymi rozdarciami taniej. Cenę obniżono o 45%ASOS: niebieskie szorty mom fit z dużymi rozdarciami taniej. Cenę obniżono o 45% ASOS

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: