Zawód zapisany w gwiazdach. Znak zodiaku wskazuje na to, gdzie powinniśmy pracować

Zawód, który pasuje do predyspozycji i osobowości bywa zapisany w gwiazdach. Znak zodiaku może podpowiedzieć, jaką ścieżkę kariery powinniśmy wybrać!

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Wodnik (20.01–18.02)

Urodzeni pod znakiem Wodnika mają tendencję do przekładania dobra własnego nad cudze. Z pewnością odnajdą się więc w pracy na rzecz innych. Może zawód terapeuty lub pracownika społecznego jest pisany i tobie?

Ryby (19.02–20.03)

Ryby są wrażliwe i mają artystyczne dusze. Często odkrywają w sobie talenty muzyczne, pisarskie, manualne. To kierunek kariery, który warto sprawdzić.

Baran (21.03–19.04)

Baran to urodzony przywódca. Najlepiej będzie mu więc prowadząc własną firmę ewentualnie na kierowniczym stanowisku w dużej korporacji.

Byk (20.04–20.05)

Cierpliwość i niezawodność torują Bykowi wiele możliwości rozwoju. Pamiętajmy jednak, że Byk ma także kreatywną duszę. Wszystkie zajęcia związane z zarządzaniem kreatywnymi projektami sprawdzą się idealnie.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta bywają poważne i bardzo komunikatywne. Świetnie odnajdą się w dziale zasobów ludzkich lub w pracy dziennikarza. Wszystkie zawody, w których trzeba rozmawiać są dla ciebie.

Rak (21.06–22.07)

Rak jest empatyczny i wrażliwy. Uwielbia opiekować się innymi. Proponowane przez wróżbitów zawody to nauczyciel, pielęgniarka, lekarz.

Lew (23.07–22.08)

Lew lubi rządzi. Kierownicze stanowisko, własna firma to jedna ścieżka kariery. Lubi też bowiem błyszczeć w blasku fleszów. Może więc praca na scenie?

Panna (23.08–22.09)

Panna uwielbia matematykę. Ma też ku temu olbrzymie zdolności. Gwiazdy widzą więc Pannę jako analityka lub osobę odpowiedzialną za wypłaty pensji w firmach.

Waga (23.09–22.10)

Waga ceni pracę zespołową. Pracować chce wśród ludzi. Chce też ludziom pomagać. Horoskop sugeruje pracę w zawodzie prawnika lub pośrednika nieruchomości.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - skorpion

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion ma olbrzymią empatię i lubi pracę na świeżym powietrzu. Jego wrażliwość łączy się więc z pracą ogrodnika, florysty, kwiaciarki.

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec ceni wolność. Jest też bardzo impulsywny. W życiu zawodowym musi podejmować ryzyko. Świetnie wiec sprawdzi się jako makler czy też w zawodach obarczonych dużym ryzykiem, takich jak strażak czy policjant.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec bywa wrażliwcem, który kryje się pod maską twardziela czy też twardzielki. Jego cechy połączone z dyplomacją i opanowaniem sprawdzą się na stanowisko managerskich.

Więcej o: