Ten nowy sposób na noszenie stanika od bikini to hit! Korzysta z niego nawet Blanka Lipińska

Jak z jednego stroju kąpielowego zrobić nowy plażowy look? Jest na to kilka banalnie prostych sposobów. Sprawią one, że twój kostium będzie wyglądał zupełnie inaczej. Z jednego z tych trików chętnie korzysta Blanka Lipińska.

Jak nosić stanik od bikini? Odpowiedź może zaskoczyć. Okazuje się, że z jednego kostiumu kąpielowego jesteśmy w stanie stworzyć kilka oryginalnych plażowych połączeń. W jaki sposób? Wiele inspiracji możemy znaleźć na TikToku. 

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Katarzyna Cichopek Sukienka Kasi Cichopek świetnie podkreśla figurę. Ten kolor jest "hot"

Nowy sposób noszenia stanika od bikini. Wyróżnij się na plaży 

Zamiast kupować nowy strój kąpielowy, wystarczy zainwestować w wiązane bikini. Możemy z niego bowiem stworzyć za każdym razem kostium w innej odsłonie. Ostatnio zdradzaliśmy triki na noszenie majtek od bikini. Górną część stroju również można ciekawie wykorzystać. Przewiązując sznurki na krzyż, a nie klasycznie za szyją, nie tylko otrzymamy nowy look na plażę, ale też efektownie podkreślimy biust. 

Nie jest to jednak jedyna metoda na noszenie stanika od bikini. Te tiktokerki zdradzają najlepsze patenty na to, jak można przekształcić górę od stroju: 

Justyna Steczkowska Steczkowska zachwyca figurą. "Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat"

Z jednego z tych trików chętnie korzysta Blanka Lipińska! Efekt robi wrażenie

Jak zastosowanie tych sposobów rzeczywiście prezentuje się na plaży? Można się przekonać, zerkając na zdjęcie z wakacji umieszczone w styczniu przez Blankę Lipińską. Wówczas autorka "365 dni" wykorzystała do swojego bordowego bikini podobny trik, dzięki czemu pięknie wyeksponowała sylwetkę i wymodelowała biust. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: