Do niedawna rzadko wybierany, dziś niezwykle modny. Ten strój kąpielowy to hit wakacji 2022

Moda wciąż się zmienia i zatacza koło. To, co jeszcze do niedawna nigdy nie wylądowałoby w naszej szafie, dziś potrafi być hitem. Tak stało się też z tym strojem kąpielowym. Do niedawna był rzadko wybierany, dziś jest niezwykle modny.

Istnieje wiele modowych hitów i kitów, na podstawie których często decydujemy się na zakup danej rzeczy lub po prostu ich unikamy. Tak zaszufladkowany został także jeden ze strojów kąpielowych. Jednak jego czas na nowo nadszedł i zobaczmy go na polskich plażach podczas lata 2022.

Zobacz wideo "Boski" strój kąpielowy Małgorzaty Rozenek-Majdan

Do niedawna rzadko wybierany, dziś niezwykle modny. Dlaczego wcześniej omijano białe stroje kąpielowe?

Jednym z kolorów, które często nie dostają szansy zaistnieć w naszych stylizacjach, jest biel. Powinniśmy jednak wiedzieć, że ten kolor świetnie prezentuje się zwłaszcza latem gdy posiadamy pięknie opaloną skórę. Czasami zniechęca nas do niego fakt, że widać na nim najdrobniejsze zabrudzenia, a kiedy namoknie, to może stać się lekko prześwitujący. Zwłaszcza ten drugi powód sprawiał, że przez lata z niechęcią podchodziło się do białych kostiumów kąpielowych.

Ten strój kąpielowy to hit wakacji 2022

Jeżeli boimy się tego koloru podczas wyboru stroju kąpielowego, musimy brać pod uwagę fakt, że producenci uwzględniają to, że będą miały one kontakt z wodą. Nie trzeba się zatem przejmować tym, że po zanurzeniu się w jeziorze czy morzu pokaże zbyt wiele.

Ponadto z roku na rok w kolekcjach marek odzieżowych pojawia się też coraz więcej pięknych kostiumów kąpielowych w tym właśnie kolorze. Nic w tym dziwnego moda na opaleniznę jest wciąż żywa, a nic nie podkreśla jej tak jak biały kolor. Z tego powodu ten jeszcze do niedawna kontrowersyjny trend plażowy warto zacząć postrzegać zupełnie na nowo.

Ten strój kąpielowy to hit lata. Podkreśla opaleniznę

Poszukując stroju kąpielowego w tym kolorze mamy naprawdę spory wybój. Na rynku dostępne są zarówno bikini jak i stroje jednoczęściowe. Mają różny krój i typy wiązań, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje się jak milion dolarów lub niczym gwiazda Hollywood. Trend ten można obserwować także w mediach społecznościowych. Na Instagramie po wpisaniu hasztagu "strój kąpielowy" znajdziemy wiele fotografii udowadniających, jak dobrze można wglądać w białym kolorze. W dość oryginalnej wersji takiego stroju mogliśmy zobaczyć już jakiś czas temu np. Marcelinę Zawadzką.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: