Panna młoda uciekła sprzed ołtarza? "Nie rozumiem, dlaczego ludzie robią coś takiego"

Jakiś czas temu na TikToku pojawiło się nagranie, na którym widać pannę młodą w sukni ślubnej uciekającą po schodach przed narzeczonym. Uciekła mu sprzed ołtarza? - Naprawdę współczuję temu facetowi - komentują internauci.
Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam nie tylko (popularnymi szczególnie wśród nastolatków) układami tanecznymi, stylizacjami, makijażami, domowymi poradami czy trikami, lecz także różnymi historiami i sytuacjami ze swojego. Część filmików pojawiających się tam jest jednak wyłącznie inspirowana prawdziwymi zdarzeniami i powstają przede wszystkim w odpowiedzi na tiktokowe trendy i inne podobne filmiki, które wcześniej stały się viralami.

Panna młoda uciekła sprzed ołtarza? "Wygląda jak Kopciuszek"

Nina Marie Daniele, prowadząca na TikToku profil pod nazwą @ninadrama, opublikował jakiś czas temu na swoim profilu nagranie, na którym widać "pannę młodą" w sukni ślubnej uciekającą przed "panem młodym" ubranym w garnitur. Kobieta wpada biegiem do auta i odjeżdża, a mężczyzna rzuca za nimi swoim butem. - OMG ona powiedziała nie - widnieje na nagraniu. Wideo zyskało w sieci ogromną popularność i obejrzane zostało ponad 19,8 mln razy. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Jedni przyjęli nagranie z poczuciem humoru, inni wręcz odwrotnie:

Nie rozumiem, dlaczego ludzie robią coś takiego przy ołtarzu. Powinni byli wiedzieć, zanim przygotowali się do powiedzenia "tak"
Umarłam ze śmiechu
Omg wygląda jak Kopciuszek
Ludzie, czy to tak na serio?
Klimat Katy Perry
Bardzo śmieszne
Jeśli przyszła w takich butami, to wiesz, że powie nie
Kopciuszek, poważnie. Powiedziała nie zgubię ponownie buta. Wiedziała też, jak skakać po schodach
Naprawdę współczuję temu facetowi

- czytamy. Z innych filmików, które znaleźć można na profilu tej tiktokerki wywnioskować można jednak, że nie jest to fragment prawdziwego ślubu. Cała scenka została zainscenizowana i nagrana specjalnie pod TikToka. 

Więcej o: