Karolina Szostak podzieliła fanki stylizacją. "Zakrywa swoje kształty łachmanami"

Karolina Szostak podzieliła się na Instagramie kadrem z pokazu mody duetu Paprocki&Brzozowski i zaprezentowała stylizację, którą wybrała na tę okazję. Okazuje się się, że modny garnitur nie wszystkim się spodobał. - Czemu Pani wiecznie "chowa" ciało pod tymi worami, spodniami itp.? - zapytała jedna z internautek. Dziennikarka odpowiedziała.
Zobacz wideo Karolina Szostak mówi o swojej wadze

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek sportowych w Polsce. Jednak oprócz działalności zawodowej znana jest z także ze spektakularnej metamorfozy, którą przeszła, chudnąc aż 30 kilogramów. W różnych wywiadach, a także na swoim Instagramie Karolina Szostak mówiła, że za zmianą jej sylwetki oraz samopoczucia stoi m.in. dieta dr Dąbrowskiej, do której podobno wraca regularnie dwa razy w roku. - Na początku roku robię pełny post, a cztery miesiące później dwa tygodnie przypominajki - powiedziała w jednej z rozmów. Choć wokół tej diety krąży wiele kontrowersji, a niektóre osoby w sieci wróżyły dziennikarce szybki efekt jo-jo, to Karolina Szostak od lat pozostaje w fenomenalnej formie. 

Karolina Szostak na pokazie mody w stylowym garniturze. Zdania fanek podzielone

Karolina Szostak pojawiła się ostatnio na pokazie nowej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski. Dziennikarka na Instagramie opublikowała kadr ze ścianki, pokazując swoją stylizację. Dziennikarka na tę okazję wybrała garnitur składający się z oversize'owej marynarki oraz spodni z modnymi rozcięciami. Do tego dobrała sandałki na obcasie oraz biżuteryjną torebkę. Całość prezentowała się bardzo stylowo!

Karolina Szostak na pokazie Paprocki&BrzozowskiKarolina Szostak na pokazie Paprocki&Brzozowski https://www.instagram.com/karolinaszostak/ screen

Pod ostem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek. Okazuje się, że niektórym osobom spodobała się stylizacja dziennikarki, a innym wręcz przeciwnie:

Ładny kolor tego zestawu
Piękna
Jest Pani taka piękna po schudnięciu i zakrawa swoje kształty takimi łachmanami. Trochę kobiecości
Jest pięknie
No jakieś to bez formy

- czytamy.

Czemu Pani wiecznie "chowa" ciało pod tymi worami, spodniami itp.?

- zapytała jedna z internautek. - Jest Pani piękną kobietą szkoda się ukrywać pod tymi fałdami ubrań - dodała w kolejnym komentarzu.

Nie wiem czy wiecznie, ale dobrze się czuję w takich stylizacjach

- odpowiedziała Karolina Szostak.

Więcej o: