Biedronka sprzedaje świetne zestawy za 69,90 zł. Podobne są też w Homla i Sinsay

W sieci sklepów Biedronka pojawiły się modne i praktyczne komplety do sypialni, które na pewno znajdą zastosowanie w każdym domu. Ich cena zaczyna się już od 69,90 zł. Podobne zestawy widnieją w Sinsay i Homla.

Mowa oczywiście o zestawach pościeli, które w ramach specjalnej oferty w Biedronce trwającej  od 7 do 17 lipca są do kupienia za 69,90 zł. Duży wybór w kategorii kompletów pościelowych można znaleźć w sklepach Homla oraz Sinsay, a ich ceny są mocno zbliżone. 

Specjalna oferta Biedronki. Bawełniana pościel w świetnych cenach

Sieć sklepów Biedronka coraz częściej zaskakuje nas kuszącymi ofertami ubrań, gadżetów ogrodowych lub zestawów do kuchni czy łazienki. Bawełniana pościel z perkalu w Biedronce kosztuje obecnie 69,90 zł. Jej wymiar to 160 x 200 + 2 x 70 x 80 cm. Pościel jest również dostępna w wymiarach  220 x 200 + 2 x 70 x 80 cm, jednak jej cena wynosi 89,90. Warto dodać, że produkt jest dostępny tylko w wybranych sklepach stacjonarnych. 

pościelpościel biedronka.pl

Sinsay również sprzedaje zestawy pościeli. Jeszcze taniej niż w Biedronce 

Sinsay także przygotował modne komplety pościeli bawełnianej, których cena zaczyna się już od 49,99 zł. Motyw roślinny pościeli z poszewką na kołdrę i dwie poduszki jest dostępny w wymiarze 160 cm x 200 cm + 1 x 70 cm x 80 cm. Zestaw jest dostępny tylko na stronie internetowej sklepu. 

pościelpościel sinsay.com

Komplet pościeli z mikrofibry w Homla. Dla wszystkich miłośników stylu botanic

Ostatnią propozycją jest pościel z mikrofibry w motywie różowych kwiatów, która w sieci sklepów Homla kosztuje aktualnie 79,99 zł. Wymiar produktu jest taki sam, jak w przypadku zestawu z Sinsay. Pościel posiada modny odcień pudrowego różu oraz lekkie, złote akcenty, które idealnie skomponują się z każdym wnętrzem. 

pościelpościel screen homla.com.pl

Więcej o: