Horoskop dzienny 23 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 lipca. Sobota pełna wypoczynku, prace domowe, czy wesoła impreza? Chcesz wiedzieć, co Cię dziś czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop i poznaj przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany otrzymają dziś zaproszenie na wieczór pełen wrażeń. Ktoś będzie się dziś Wam bacznie przyglądał i Baran zostanie poproszony do tańca. Poranki po takich eskapadach bywają trudne, ale Baran obudzi się cały w skowronkach.   

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki zapomną dziś o obowiązkach i będą leniwie wylegiwać się na tarasie, wieczorem wpadną do Was znajomi i rozpocznie się wspólne biesiadowanie. Ktoś zaprosi Byka na oficjalne wyjście, w końcu Byk w roli osoby towarzyszącej sprawdza się znakomicie. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś porządkować domowe sprawy, powyciągacie rzeczy z każdego konta po to, aby zrobić ostrą selekcję. Na koniec dnia poczujecie się lżej i odzyskacie sporą ilość przestrzeni. 

Magiczna kula - co to jest? Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Rak

Raki zobaczą dziś, że relaks nic nie kosztuje. Na co dzień lubicie przepych, ale od czasu do czasu warto postawić na proste rozwiązania dostępne tu i teraz. Rak z czasem zrozumie minimalizm i szczerze go pokocha. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew będzie dziś odpoczywał w promieniach słońca. Dobre samopoczucie nie opuści Was do końca dnia. Warto odezwać się do przyjaciół po to, aby wspólnie przeżyć tak piękną sobotę. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna wybierze się dziś na zakupy, przy okazji uda Wam się też spotkać z kimś, kto zawsze ma dla Was dobrą radę. Tak będzie i dzisiaj, Panna spojrzy na swoje życie cudzymi oczami i to będzie bardzo odkrywcze przeżycie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi już wiedzą, co mają robić, aby osiągnąć upragniony cel. Teraz czas na działanie, które już wkrótce przyniesie pierwsze rezultaty. To, co teraz uda Wam się osiągnąć, jest kluczowe i będzie bazą dla całego przedsięwzięcia. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka dziś miły dzień z przyjaciółmi, którzy zawsze poprawiają Wam nastrój. Skorpion to przykład osobnika stadnego, który lubi być blisko ludzi. Czekają Was dziś gry i zabawy pod przewodnictwem Wodnika. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec zorganizuje dziś romantyczną  wycieczkę tylko we dwoje. Takie chwile są na wagę złota. Warto pamiętać o tej drugiej osobie i jak najczęściej pielęgnować to, co Was łączy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec cieszy się swoim szczęściem, na które czekaliście bardzo długo. Teraz jest Wasz czas i to widać z daleka, Koziorożec wręcz promienieje magicznym blaskiem. Tak trzymać!

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś przykuwać spojrzenia. Wszyscy będą chcieli zamienić z Wami choć słowo. Ta niezwykła aura wynika z tego, że Wodnik w końcu postawił na siebie i swoje potrzeby i pragnienia.  

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości. Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zdobędą się dziś na szczerość, otwarta rozmowa z kimś bliskim sprawi, że Wasze wzajemne relacje ulegną dużej poprawie. To dobra wskazówka na przyszłość.

Więcej o: