Przestała sprzątać po tym, co usłyszała od męża. Pokazała, jak zaczął wyglądać ich dom

Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła dać mężowi nauczkę. - Mój mąż powiedział: Nie wiem, jak ktoś może być tak leniwy. Nigdy nie robisz nic w domu. Więc przestałam - wyjaśniła. Efekty eksperymentu pokazała na kilku filmikach. - Rozwiedź się z nim - komentują internautki.
Zobacz wideo Szklana butelka z kapslem i brak otwieracza? 5 sposobów na otwarcie butelki

Praca, zakupy, gotowanie, sprzątanie, zajmowanie się dziećmi... Z pewnością niejedna żona, partnerka czy mama doskonale zna ten scenariusz. Wiele kobiet, zamiast podzielić się obowiązkami z partnerem, bierze wszystko na siebie, a inni domownicy często nawet tego nie zauważają. Przekonała się o tym jedna tiktokerka, która w sieci pokazała efekty swojego "eksperymentu". Zdecydowała się na niego po tym, co usłyszała od męża.

Mąż powiedział jej, że nic nie robi w domu, więc naprawdę przestała. Na TikToku pokazała, jak zaczął wyglądać ich dom

Amerykanka prowadząca na TikToku profil pod nazwą @mrsmessytiktok pokazuje w sieci nie tylko, jak wygląda życie pani domu w USA, lecz także dzieli się różnymi poradami dotyczącymi sprzątania i prowadzenia domu. Jakiś czas temu jednak mąż powiedział jej, że jest leniwa i nic nie robi w domu. Po tych słowach postanowiła pokazać mu, jak wyglądałby ich dom na co dzień, gdyby naprawdę się nim nie zajmowała. Efektami swojego "eksperymentu" podzieliła się na TikToku.

- Mój mąż powiedział: Nie wiem, jak ktoś może być tak leniwy. Nigdy nie robisz nic w domu. Więc przestałam odkładać wyprane ubrania jakieś dwa tygodnie temu. Chciałam mu pokazać, że jeśli przestanę robić cokolwiek, szybko się to nawarstwi. Większość to były rzeczy jego oraz dzieci. Jego odpowiedź była: Gdybyś była lepsza w zajmowaniu się domem, zawsze wyglądałby schludnie. Już nawet nie wiem, jak się z nim kłócić, by mi pomagał - powiedziała na pierwszym nagraniu.

Oprócz prania, kobieta przestała także odkładać na miejsce rzeczy, które jej mąż w różnych miejscach domu. - Przestałam sprzątać i składać czyste pranie, by udowodnić mężowi, że tylko ja robię te rzeczy przez cały czas. On spanikował i zaczął wyrzucać moje środki czystości. Powiedział, że ich nie potrzebuję, skoro już nie sprzątam - relacjonowała w kolejnym wideo.

Po trzech tygodniach efekt był dokładnie taki, jakiego spodziewała się kobieta. W domu panował kompletny chaos. - Powiedział, że nie może żyć w takim bałaganie, więc polecał odwiedzić mamę za granicą na trzy tygodnie - wytłumaczyła w ostatnim poście na temat swojego eksperymentu. - Nie ma go na 3 tygodnie. To zostało nagrane pierwszego dnia, kiedy pojechał. Dom jest teraz o wiele czystszy - dodała.

Pod publikowanymi przez kobietę postami pojawiło się wiele komentarzy od internautek:

Myślę, że czas na rozwód
Rozwiedź się z nim
Znajdź mężczyznę, który będzie cię kochał i doceniał

- piszą.

Więcej o: