Fryzury damskie 2022 dla 50-latki. Najnowsza stylizacja Katarzyny Skrzyneckiej odmładza o ponad 10 lat

Fryzury damskie 2022 dla 50 latki. Najnowsza propozycja Katarzyny Skrzyneckiej odmładza ją o ponad 10 lat. To prawdziwy hit wśród dojrzałych kobiet, który pasuje do wielu kształtów twarzy. Sprawdź, czy odpowiadałaby równie tobie.

Bez względu na to ile mamy lat, chcemy się dobrze czuć w swoim ciele. Odpowiednio dobrana stylizacja makijaż i fryzura potrafią zdziałać cuda i odmładzać. Propozycja, na jaką w ostatnim czasie postawia Katarzyna Skrzynecka jest idealna dla pań po 50-tce. Odmładza i jest niezwykle modna.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Fryzury damskie 2022 dla 50 latki. Najnowsza propozycja Katarzyny Skrzyneckiej odmładza

Katarzyna Skrzynecka lubi zmiany i często eksperymentuje ze swoimi włosami. W ostatnim czasie jej decyzja padła na jeden z hitów tego roku, czyli cieniowana grzywkę na boki. Takie cięci pasuje do prawie każdej długości włosów i kształtu twarzy. Kobiety w okrągłą buzią szczególnie powinna ona zainteresować. Trzeba także przyznać, że taki modny wybór pięknie odmłodził aktorkę.

 

Fryzura ta jest w stylu lat 70. ubiegłego wieku i jest idealna dla dojrzałych kobiet

Curtain bangs, czyli grzywki w stylu zasłon są najmodniejszymi fryzurami 2022 roku. Najlepiej gdy jest ona przedzielona pośrodku przedziałkiem i okala obie strony twarzy. Grzywka w stylu lat 70. ubiegłego wieku nie tylko wygląda efektownie, ale też jest bardzo prosta w utrzymaniu i odmładza. Dodaje też świeżości, lekkości, a do tego ma niezwykle dziewczęcy i romantyczny charakter.

Cieniowana grzywka na boki: komu pasuje?

Warto wiedzieć, że grzywka ułożona na boki i ścięta na prosto optycznie wysmukli twarz, eksponuje kości policzkowe oraz oczy. To doskonałe uzupełnienie np. dla okularów korekcyjnych. Przy okrągłej twarzy powinna mieć ona odpowiedni kształt, aby korygowała nasze zaokrąglone rysy. Dobrym wyborem dla takich kobiet będzie długa grzywka na boki, ale mocno wycieniowana i opadająca na skos.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: