Wydała 250 tys. dolarów na tatuaże. "Atrament wstrzyknięty w gałki sprawił, że byłam niewidoma przez 3 tygodnie"

"Dragon Girl", czyli Dziewczyna Smok, ma 27 lat. Amber Luke mieszka w Brisbane i udzieliła wywiadu na temat modyfikacji ciała, które przeprowadziła w ciągu ostatnich 10 lat. Wydała na to w sumie 250 tys. dolarów.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Dragon Girl, czyli Dziewczyna Smoka

Influencerka znana jako Dragon Girl ma ponad 600 tatuaży. Za wszystkie modyfikacje ciała – oprócz tatuaży to między innymi rozszczepienie języka oraz tatuaż gałki ocznej – zapłaciła 250 tys. dolarów. Dziewczyna, mimo że nie wszystkie zabiegi poszły zgodnie z planem, uważa, że są one warte tej ceny.

Zabiegi mają swoje konsekwencje

W wywiadzie opowiedziała o tym, że po zabiegach miała ataki padaczki, straciła też wzrok na ponad trzy tygodnie. Mimo tych przeżyć, jest zadowolona z efektów:

Ciągle dumę i radość, to niesamowite"

– kontynuowała.

Niczego nie żałuję. Nawet rozdzierającego bólu czy bycia niewidomą przez trzy tygodnie

- dodała.

 

Amber opowiedziała także o tym, że zabieg rozszczepiania języka trzeba było powtórzyć. Specjaliści musieli przeciąć tkankę bliznowatą, aby osiągnąć efekt, o jaki prosiła Luke.

Czułam rozdzierający bólu. Ale wiedziałam, że jestem odporna.
Doświadczenie, przez które przeszłam, uczyniło mnie niezwykle wytrzymałą i tak silną. I zdobyłam tak dużą wiedzę na temat antonimii

– dodała.

Zobacz wideo Ewelona komentuje swoje tatuaże

Amber kiedyś

Patrząc na stare zdjęcie siebie, Amber powiedziała, że ??czuła, że ????wyglądała „zwyczajnie" i „nudno". Dodatkowo borykała się z problemami ze zdrowiem psychicznym. Modyfikacje ciała pomogły jej poczuć się bardziej komfortowo z własnym ciałem.

Miałam 18 lat. Byłam w depresji, miałam skłonności samobójcze i byłam chodzącą martwą dziewczyną. Byłam odrętwiała. Nienawidziłem siebie przez większość czasu - ta nienawiść była głęboka. To mnie dręczyło

- zdobyła się na wyznanie w czerwcu.