Hit w Pepco! Ten zestaw przyda się w każdym domu. Podobny ma Ikea i Lidl

W gospodarstwie domowym najlepiej sprawdzają się praktyczne gadżety ułatwiające organizację. W Pepco pojawiły się niedrogie zestawy, które na pewno znajdą zastosowanie w każdej kuchni. Podobne komplety znaleźć można w ofercie Lidla i sklepów Ikea.

Kuchnia to miejsce, w którym zawsze trzeba ułatwiać sobie życie. Pośród wielu urządzeń i gadżetów dostępnych na rynku, warto zacząć uzupełnianie kuchennych przedmiotów od najprostszych rzeczy. Idealną propozycją mogą stać się zestawy bardzo praktycznych misek z pokrywkami, które obecnie można kupić w Pepco, Ikea czy Lidlu. 

Komplet czterech misek w Pepco. Funkcjonalność i atrakcyjna cena

Komplet czterech niebieskich misek z dopasowanymi kolorem pokrywkami w Pepco kosztuje aktualnie 25 zł. Takie miski to sprawdzone rozwiązanie do przechowywania resztek z obiadu, owoców czy mięs w każdej kuchni. Komplet jest również dostępny w przeźroczystej wersji pojemników z szarymi pokrywkami. 

zestawzestaw screen pepco.pl

Ikea również sprzedaje pojemniki na żywność. Cena jeszcze niższa niż w Pepco 

Zestaw trzech pojemników na żywność w Ikei jest do nabycia za 17,99 zł. To idealny sposób na ograniczenie marnowania jedzenia. Miski są wykonane ze specjalnego szkła, które nie pochłania zapachów i nie ulega przebarwieniu, przez co ich mycie jest bardzo przyjemne. Oprócz tego pojemniki można ustawiać jeden na drugim, co znacznie oszczędza miejsce w lodówce. Producenci podkreślają, że produkt nie jest w 100% szczelny i lepiej nie wkładać pojemnika np. z zupą do torebki.

zestawzestaw screen ikea.com

Komplet misek z pokrywkami w Lidlu. Ten zestaw przyda się w każdym domu 

Ostatnią propozycją jest zestaw misek z pokrywkami od Lidla, który kosztuje 45,99 zł. Pojemniki są dostępne aż w trzech kolorach: zielony, czerwony i wielokolorowy. Miski bez obaw można myć w zmywarce i umieszczać w kuchence mikrofalowej. Pojemność produktów, zaczynając od najmniejszego, wynosi: 1,5 l, 2,4 l i 3,6 l. 

zestawzestaw lidl.pl

Więcej o: