Iza Kuna pokazała, jak tańczy na rurze. Fani są zachwyceni. "Z jaką lekkością to robisz"

Izabela Kuna to znana aktorka teatralna i telewizyjna, która niejednokrotnie zaskoczyła fanów, swoimi aktorskimi przemianami. Ostatnio zdradziła natomiast, że rozpoczęła również swoją przygodę z... pole dance. Efektami treningów pochwaliła się kilka dni temu za pośrednictwem Instagrama.

Iza Kuna zyskała sobie sympatię widzów, dzięki udziałowi w takich produkcjach jak "Barwy Szczęścia", "Lejdis", "Teściowie" czy "Listy do M.". Jej instagramowy profil śledzi już ponad 79 tys. osób. Jakiś czas temu 51-latka pochwaliła się, że rozpoczęła swoją przygodę nie tylko z jogą, ale i pole dance. Teraz postanowiła zaprezentować efekty swoich treningów fanom. 

 

Iza Kuna ćwiczy pole dance. Podzieliła się z fanami filmikiem z treningu

Wszystkim Tym, którzy jeszcze nie spróbowali polecam! Siniaki, pot i łzy. Nie wiem, ile wytrzymam
 

Jeszcze tak niedawno aktorka pisała o treningach pole dance, na które uczęszcza od kilku miesięcy. Jak widać, taka forma aktywności fizycznej bardzo spodobała się 51-latce, która co jakiś czas umieszcza filmiki ze swoich treningów. Co więcej, Kuna robi coraz większe postępy, jak możemy dostrzec pod jednym z jej ostatnich postów. 

Fani nie szczędzili pochwał nie tylko umiejętnościom i efektom, jakie Kuna poczyniła, ale też jej zgrabnej sylwetce, która zrobiła na nich wrażenie: 

Brawo, jest efekt
Izunia z jaką lekkością to robisz i gracją
Figura nastolatki
Jakże zwiewnie i lekko, jak motyl na wietrze 
Jestem pod wrażeniem 
Mam 51 lat, ćwiczę od 3 lat stretching z trenerką, która tańczy pole-dance. Próbowałam kilka razy tej rury i za cholerę nie potrafię się utrzymać. Pełen szacun i podziw Pani Izo! 
Śliczne ciało
Wow, jaki postęp. Ekstra i gratuluję 
Zobacz wideo Iza Kuna pokazała, jak tańczy na rurze. "Z jaką lekkością to robisz"

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Więcej o: