Doda podziękowała fanom odważnym zdjęciem. "Rozwalasz system", "Tylko nie przesadź"

- Wiem, że to zdjęcie nie jest adekwatne do tego co teraz czuję, ale jeżeli brać siłę wzruszenia proporcjonalnie do ekspozycji tyłka, to jest - napisała Doda w poście na Instagramie. - Trzeba przyznać, że wyglądasz jak milion dolarów - komentują fani.
Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Doda aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie do tej pory zgromadziła już ponad 1,3 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Na przestrzeni lat, gwiazda przeszła ogromną metamorfozę - nie tylko wizerunkową, lecz także muzyczną. Mimo upływu lat, Doda nieustannie potrafi zaskakiwać, a grono jej fanek i fanów stale się powiększa.

Doda podziękowała fanom odważnym zdjęciem. "Bogini"

Kilka dni temu w sieci pojawiła się nowa piosenka wraz z teledyskiem, nad którymi Doda pracowała w ostatnim czasie. Jak się okazuje, utwór momentalnie podbił serca fanek i fanów gwiazdy. - Dziękuje WAM, dzień po premierze 555 tys. wyświetleń i 1 na karcie czasu na YouTube i 5 w kategorii muzyka. Wiem, że to zdjęcie nie jest adekwatne do tego co teraz czuję, ale jeżeli brać siłę wzruszenia proporcjonalnie do ekspozycji tyłka, to jest - napisała Doda, publikując post na Instagramie. - Ludzie kochani. Dziękuję, MELODIA TA po 4 dniach ma ponad MILION wyświetleń - poinformowała w kolejnym poście.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów:

No wymiatasz
5 na karcie czasu to old news. Jesteś już pierwsza
Piosenka i teledysk totalny sztos!!!
Rozwalasz system, to my dziękujemy za ten wkład i ciężką pracę, tyle lat razem, a Ty nadal zaskakujesz
Bogini
Trzeba przyznać, że wyglądasz jak milion dolarów
100% kobiecości, seksu i elegancji
Tylko nie przesadź
Tyłek od lat - najlepszy
Myślałam że to @kimkardashian
Wyglądasz zjawiskowo pięknie

- czytamy.

Więcej o: