Takich zestawów w Lidlu nie było od dawna! Są piękne i praktyczne, a kosztują 49,99 zł. Podobne w Sinsay

W sieci sklepów Lidl pojawiły się funkcjonalne i stylowe zestawy do sypialni, które na pewno sprawdzą się w każdym domu. Ceny kompletów zaczynają się od 49,99 zł. Podobne zestawy można znaleźć w Sinsay i Home&You.

W aktualnej ofercie Lidla dostępne są stylowe komplety pościeli, których ceny zaczynają się już od 49,99 zł. Bawełniane zestawy są bardzo praktyczne, powinny znaleźć zastosowanie w każdym domu. Podobne komplety są do nabycia także w sklepach Sinsay oraz Home&You. 

Zestawy pościeli w Lidlu w atrakcyjnych cenach. Modne i stylowe 

Pościel z bawełną renforcé zapinaną na listwę z guzikami, w sieci sklepów Lidl możemy kupić za 49,99 zł. Materiał, z którego wykonany jest cały komplet łączy najlepsze cechy obu włókien – naturalną oddychalność bawełny oraz łatwość pielęgnacji poliestru. Wymiary produktu to: 70 x 80 cm (poszewka na poduszkę) i 140 x 200 cm (poszewka na kołdrę). Dzięki specjalnemu procesowi sanforyzacji nawet po praniu pościel zachowa swój pierwotny rozmiar. 

zestawzestaw screen lidl.pl

Home&You również sprzedaje piękne i praktyczne zestawy. Cena obniżona o 20% 

W sieci sklepów Home&You pojawił się komplet pościeli, który ze 199 zł został przeceniony na 159,20 zł. Pościel z bawełny satynowej Libby to idealne urozmaicenie każdej sypialni. Motywy roślinne w odcieniach żółci, zieleni oraz niebieskiego sprawią, że pomieszczenie rozświetli się wraz z porannymi promieniami słońca. Produkt jest dostępny w dwóch wymiarach: 160 x 200 cm oraz 200 x 220 cm.

zestawzestaw screen home-you.com

Modne komplety pościeli w Sinsay. Jeszcze taniej niż w Lidlu 

Wyprzedaż trwa także w sklepach Sinsay, podczas której cena kompletu pościeli z bawełny została obniżona z 49,99 zł na 35,99 zł. Podobnie jak propozycja od Home&You, zestaw został uszyty z materiału w delikatny, roślinny wzór, dzięki któremu każda sypialnia zostanie wizualnie odświeżona. Komplet jest do nabycia w jednym wymiarze: 160 cm x 200 cm (kołdra), 70 cm x 80 cm (poduszka). 

zestawzestaw screen sinsay.com

Więcej o: