Chrzanowska była ulubienicą Polaków, nagle zniknęła. Co teraz robi aktorka? "Było ze mną bardzo źle"

Katarzyna Chrzanowska zyskała ogromną popularność dzięki głównej roli w serialu "Adam i Ewa". Nagle jednak aktorka zniknęła z show-biznesu. Co u niej słychać? Chrzanowska ma za sobą bardzo trudne doświadczenia.

Katarzyna Chrzanowska mieszka obecnie w Andaluzji. W latach dziewięćdziesiątych była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Wiele osób pamięta ją z serialu "Adam i Ewa", w którym wcieliła się w postać tytułowej Ewy. W ostatnim czasie jednak rzadko pojawia się na ekranach.

"Zawsze do aktorstwa tęsknię"

Aktorka usunęła się w cień po ogromnej tragedii osobistej. Jej mąż Piotr Niemkiewicz zginął na jej oczach w trakcie nurkowania. Do tragicznego zdarzenia doszło w 2002 roku w czasie wakacji, które para spędzała w Grecji. Chrzanowska po tym trudnym doświadczeniu wyjechała z kraju. Przez pewien czas mieszkała w Paryżu. Potem jednak przeprowadziła się do Hiszpanii. 

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach i serialach

Jak wyznała w jednym z wywiadów, przez lata czekała na przełom w karierze. - Nigdy się aktorstwa nie porzuca i zawsze do aktorstwa tęsknię. Czekałam później, po moim serialu, na ciekawe propozycje, ale tych propozycji nie było. Nie miałam na tyle charakteru, żeby sobie sama wymyślić coś na siebie zawodowo, więc ja ciągle jakby jestem otwarta na propozycje - pod warunkiem że to będą propozycje ciekawe - powiedziała w "Dzień Dobry TVN".

 

Chrzanowska: Było ze mną bardzo źle 

O aktorce było niedawno głośno w mediach z powodu jej problemów ze zdrowiem. Chrzanowska cierpiała na obustronne covidowe zapalenie płuc. Po chorobie spędziła dwa miesiące w śpiączce, musiała być intubowana.

- Nie chcę myśleć, kiedy wyjdę, bo bym zwariowała. Dziś czekam, jak mi wyjmą rurkę z gardła i zakończę trychotomię. Każdy dzień to mały postęp, a cała tutejsza ekipa cieszy się razem ze mną. Każdy przychodzi i powtarza, było ze mną bardzo źle i to też traktują jak swój sukces, że mnie z tego cholerstwa wyciągnęli - napisała na Facebooku. Na szczęście aktorka wraca już do zdrowia i czuje się coraz lepiej. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: