Najbardziej impulsywne znaki zodiaku. Łatwo wpadają w gniew i spontanicznie podejmują decyzje

Astrologowie twierdzą, że za nadmierną impulsywność odpowiedzialny jest żywioły ognia i wiatru. To z nim powiązane znaki są uważane za najbardziej wybuchowe. Sprawdź, o które chodzi i czy twój znak zodiaku należy do tej grupy.

Wybuchowy charakter i skłonności do działań pod wpływem chwili to cechy, które mogą być powiązane z naszym znakiem zodiaku. Niektóre z tych osób po prostu nie są w stanie zapanować nad swoimi emocjami. A ich gwałtownych reakcji nie sposób przewidzieć. Sprawdź horoskop i upewnij się, czy twój znak zodiaku należy do tych najbardziej impulsywnych.

Zobacz wideo Przyjaźń, depresja, sieć i przemoc w oczach zetek. Sprawdźcie specjalny odcinek "Dlaczego".

Wodnik

Wodniki są świetne w udzielaniu innym rad na temat zachowywania cierpliwości - niestety, same mają z tym problem. Są niezależne i czasem nie zastanawiają się nad tym, co mówią. A gdy coś dzieje się nie po ich myśli, pokazują swoje prawdziwe oblicza. Buntują się dla zasady.

Waga

Wagi są chwiejne i zmienne. Są też bardzo towarzyskie. Mają niestety problemy z braniem odpowiedzialności za podjęte decyzje. A impulsywność w działaniu sprawia, że robią, co chcą i rzadko przejmują się uczuciami innych.

Agnieszka Kaczorowska"Cudny strój kąpielowy" Agnieszki Kaczorowskiej. Teraz jest na wyprzedaży

Bliźnięta

Bliźnięta są zmienne jak wiatr, który jest ich żywiołem. Szybko się zapalają do działania i równie szybko wpadają w furię, tracą entuzjazm i całą energię. Szczególnie gdy coś nie idzie po ich myśli. A kiedy wpadną już w gniew, potrafią zranić. I powiedzieć coś, zanim pomyślą.

Strzelec

Strzelce są bardzo wylewne - czasem aż do przesady. Pełne energii, przyjacielskie i pozytywne - dzięki temu szybko zjednują sobie ludzi. I już po kilku minutach znajomości uważają ich za swoich przyjaciół. Bywają nerwowe i porywcze, choć starają się panować nad tymi wybuchami - z różnymi efektami. Uważają się za nieomylne i najmądrzejsze, co dla innych jest nie do zniesienia.

znaki zodiaku, które są najlepszym materiałem na przyjacielaTe troskliwe znaki zodiaku to idealni przyjaciele i partnerzy

Lew

Lwy rzadko bywają spokojne. Za okazanie braku szacunku potrafią wywołać prawdziwą awanturę. Duma i próżność sprawiają, że stają się uzależnione od akceptacji innych. Ich reakcje często bywają przesadzone. Potrafią być lekkomyślne, ale bez spontaniczności życie nie ma dla nich sensu.

Baran - najbardziej gwałtowny i impulsywny znak zodiaku

Barany są pełne energii, nie tylko tej pozytywnej. Chętnie przejmują inicjatywę. Jeśli czegoś chcą, to zrobią wszystko, by to dostać lub zrobić. Za wszelką cenę chcą postawić na swoim i rzadko odpuszczają. Szybko się denerwują i niecierpliwią. I w ciągu kilku sekund są w stanie całkowicie stracić panowanie nad sobą. A gdy wpadną w gniew, nie hamują swoich słów.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: