"Syrenka Magda" Gessler wypoczywa na jachcie. Fani komentują "Arielka ma konkurencje!"

Magdalena Gessler wybrała się na rajskie wakacje na Teneryfie, z których chętnie dzieli się fotografiami w sieci. Tym razem zachwyt fanów wzbudziły filmiki z jachtu umieszczone przez znaną restauratorkę na Instagramie. "I tak trzeba żyć".

Magda Gessler 10 lipca obchodziła swoje 69. urodziny. Trzeba przyznać, że na świętowanie wybrała wyjątkowo piękną scenerię. Restauratorka wybrała się bowiem na Teneryfę, skąd regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia i filmiki. Jedne z ostatnich wzbudziły wyjątkowy zachwyt wśród fanów. 

Magda Gessler na wakacjach niczym "syrenka" 

Tym razem na wakacyjną podróż i odpoczynek od zawodowych obowiązków, Gessler jako kierunek obrała Teneryfę. Na Instagramie można znaleźć liczne relacje z pobytu na rajskiej wyspie. Kilka dni temu 69-latka zażyła kąpieli wśród delfinów, czym nie omieszkała podzielić się z fanami: 

Wzburzone morze .. Syrena Madzia. było wyzwaniem do pokonania .., miłego wieczoru … delfiny mnie … otoczyły przy wsiadaniu na jacht ., piekne stworzenia.!!!!

Następnego dnia prowadząca program "Kuchenne rewolucje" kontynuowała odpoczynek na jachcie, z którego postanowiła pozdrowić obserwujących: 

Słońce….!!!! tak bardzo tego potrzebowałam…Syrenka Magda wysyła dużo cudownej energiii…… plusk, plusk..chlap chlap…
Zobacz wideo "Syrenka Magda" Gessler wypoczywa na jachcie. "Arielka ma konkurencje!"

Pod postami Magdy Gessler pojawiło się mnóstwo komentarzy

Instagramowy profil Gessler obserwuje już 1,2 mln osób. Nic więc dziwnego, że pod umieszczonymi filmikami nie zabrakło komentarzy nie tylko fanów, który nie kryli zachwytu: 

Arielka ma konkurencję
Jaki piękny delfinek
Na początku myślałam, że to Britney Spears pływa. Potem patrzę, a to moja idolka Magda!!!
Tak trzeba żyć
Najzgrabniejsze nóżki w polskim showbizie
Pani Madziu sztos 
Frywolna Madzia
Popłynęłabym z syrenką Madzią
Cudowne nogi Pani Madziu
Więcej o: