Paznokcie dopasowane do znaków zodiaku. Sprawdź, które trendy na lato 2022 do ciebie pasują

Paznokcie dopasowane do znaków zodiaku to nie żart! Konkretne charaktery mogą mieć różne gusta, a jeśli połączymy to z najnowszymi trendami na lato 2022, to efekt "wow" jest gwarantowany! Te znaki zodiaku powinny te propozycje co najmniej rozważyć.

Nie wszystkie znaki zodiaku powinny podążać za modą, niektórych kreatywność wyzwala się ze wszelkich konwenansów i wolą kreować własny styl. Są jednak takie, które powinny śledzić najnowsze trendy, a jeśli wybiorą odpowiedni dla siebie- uzyskają spektakularny efekt. Tak jest również z paznokciami. Dla tych trzech znaków zodiaku przypisane są wyjątkowe zdobienia.

Zobacz wideo Jak pielęgnować dłonie i paznokcie zimą?

Paznokcie dopasowane do znaków zodiaku: Bliźnięta

Kropki, kropeczki to idealne zdobienie dla Bliźniąt. Uwielbiają trendy, ale czasem brak im odwagi. Odrobina szaleństwa im nie zaszkodzi, dlatego kolorowe zdobienia na płytce w naturalnym kolorze będą dla nich idealne. Taki wzór jest wielkim hitem na lato 2022 i Bliźniętom na pewno przypadnie do gustu. Pasują do nich paznokcie z zakończeniem prostym, lub krótkie hybrydowe.

 

Paznokcie dopasowane do znaków zodiaku: Panna

Panny to zazwyczaj umysły ścisłe. Matematyka, a więc i geometria to ich świat. Trend na lato 2022, to m.in. geometryczne wzory! Z pewnością trafią w gusta tego znaku zodiaku. Mogą być w klasycznych, pastelowych kolorach, albo bardzo wyrazistych i neonowych. W każdym wariancie wyglądają oryginalnie i bardzo nowocześnie. Latem 2022 najbardziej pożądane są te w czarne i białe linie. 

 

Paznokcie dopasowane do znaków zodiaku: Lew

Lwy mają ogromny temperament. Bywają drapieżne, porywcze, ale i bardzo odważne. Paznokcie na lato 2022 to prawdziwy szał! Powinny postawić na płomienne kolory lub... wzory. Hitem w tym roku są płomienie na paznokciach, które bez wątpienia odwzorują ich dziki charakter. Idealny kształt, to paznokcie typu migdałki, lub z ostrym zakończeniem. Koniecznie długie i wyraziste. Świetnym wyborem będą też zwierzęce wzory, które są zawsze modne np. panterka, lub zeberka.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: