Pamiętacie księdza proboszcza z "Plebanii"? Aktor ma o 34 lata młodszą żonę z tego samego serialu!

Włodzimierz Matuszak wcielił się w rolę księdza proboszcza w serialu "Plebania". Produkcja nie tylko przyniosła mu popularność i sympatię widzów, ale i... miłość. Znalazł na planie kultowego serialu o 34 lata młodszą partnerkę, która dziś jest jego żoną.

Serial "Plebania" zakończył swoją emisję, ale jego bohaterowie na dobre pozostali w pamięci widzów. Niektóre teksty, szczególnie serialowego czarnego charakteru- Janusza Tracza stały się wręcz kultowe. Jego największym wrogiem był proboszcz, a w tej roli sprawdził się znakomicie Włodzimierz Matuszak. Prywatnie związany jest z młodszą o 34 lata aktorką, którą poznał na planie serialu!

Zobacz wideo Wywiad z Tomaszem Ossolińskim i Ewą Różewską

Włodzimierz Matuszak w roli proboszcza. Jaki był jego bohater?

Postać proboszcza w serialu "Plabania" była poniekąd jedną z dwóch najważniejszych. Zarówno proboszcz, jak i Janusz Tracz to uosobienie dobra i zła. Te bieguny ścierały się ze sobą i rywalizowały, a pokazane było to poprzez przeróżne sytuacje, które budowały ten serial. Losy bohaterów zazwyczaj wiązały się z jedną, lub drugą stroną. Proboszcz był jednak zawsze spokojny, służył dobrą radą wszystkim okolicznym mieszkańcom i był przykładem prawdziwej wiary. 

Włodzimierz Matuszak poznał żonę na planie serialu! Kim jest jego wybranka?

Włodzimierz Matuszak na planie serialu "Plebania" poznał swoją żonę, Karolinę Nolbrzak. Aktorka w serialu "Plebania" zagrała Darię, siostrę księdza Piotra. Co ciekawe, jest młodsza o 34 lata. Takie pary to rzadkość, ale zakochanym ta różnica wieku nie przeszkadza. Dziś są szczęśliwym małżeństwem. Pobrali się w  2015 roku, a aktor dla młodszej partnerki rozwiódł się z żoną. 

 

Włodzimierz Matuszak nie zakończył kariery na "Plebanii". Gdzie można go oglądać?

Włodzimierz Matuszak nadal działa jako aktor, jest też aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Ma profil na Instagramie, gdzie publikuje ciekawostki z życia prywatnego i zawodowego. W serialu "Plebania" grał od 2000 do 2012 roku. Później pojawił się m.in. w filmie "Pitbull", serialu "Pensjonat pod różą", "Na dobre i na złe", "Barwy Szczęścia", czy "Pierwsza Miłość". Grywa też w teatrze, np. w teatrze muzycznym w Toruniu. 

 
Więcej o: