Nagranie z wesela hitem w sieci. "Co jest lepsze od jednej panny młodej? Dwie panny młode!"

Gdy Deepa Joshi i Gauri Joshi postanowiły się pobrać, wiedziały, że chcą nadać własny, nowoczesny styl tradycyjnemu indyjskiemy weselu. Wiedziały, że chcą pokazać swoją miłość, swoją historię najbliższym. To, co zrobiły, wprawiło w zachwyt nie tylko rodzinę i przyjaciół, lecz także miliony internautów na całym świecie.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Krótka historia miłości

Organizacja wesela nie należy do zadań łatwych. Gdy w grę wchodzi małżeństwo pary nieheteroseksualnej pojawiają się dodatkowe trudności. Deepa i Gauri jednak postanowiły wszystko zrobić na własnych warunkach, nie bacząc na trudności czy przeciwności losu. Postanowiły także w trakcie swojego wesela opowiedzieć zebranym gościom historię swojej miłości.

Zakochane poznały się w 2015 roku… na Tinderze! Zaledwie trzy dni po dołączeniu do aplikacji Gauri otrzymała wiadomość od Deepy.

Mogłyśmy po prostu bez końca ze sobą rozmawiać

 – powiedziała Deepa w wywiadzie.

Nie miało znaczenia, czy było coś nowego do omówienia, czy coś przyziemnego. Zawsze było dobrze usłyszeć coś od niej

- dodała.

Po miesiącu rozmów, spotkały się. Pierwsza randka to, jak same mówią, fundament ich przyjaźni. O związku postanowiły powiedzieć rodzicom. Bały się tego, ponieważ do ich pierwszy związek z osobą tej samej płci.

Byli oszołomieni. Ale od razu mój tata powiedział: bez względu na wszystko, kochamy cię

- opowiada Gauri.

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Ślub w indyjskim stylu

Rodzice od razu zapytali o ślub. Dziewczyny jednak nie śpieszyły się. Wstąpiły w związek małżeński po czterech latach bycia razem. Było dla nich szczególnie ważne to, aby zorganizować typowy indyjski ślub. Chciały w ten sposób znormalizować sytuację, w której dwie kobiety biorą ślub.

Wesele zaplanowano w okolicach Bay Area w północnej Kalifornii, gdzie obecnie mieszka para. Trzydniowe wesele rozpoczęło się od imprezy mehdi w ich domu. Potem narzeczone odbyły ceremonię Haldi w TPC Stonebrae Country Club, gdzie towarzyszyli im członkowie rodzin. Na ślubie zgromadziło się 250 gości w rezydencji Hayes w San Jose w Kalifornii. Wszystkie uroczyste rytuały para pokazała w mediach społecznościowych. Ich relację obejrzało już ponad 3,8 mln użytkowników. Sami zobaczcie, co to był za ślub i wesele!

Więcej o: