Perełka w Pepco! Ten zestaw za 8 złotych przyda się podczas każdej podróży! Podobny w Rossmannie

Zestaw za 8 złotych może przydać się podczas wakacyjnych podróży. Jest idealny zarówno na bliskie, jak i dalekie wyprawy. Znajdziesz go w sklepach Pepco, a podobny czeka w Rossmann.

Jeśli przed tobą wakacyjny wyjazd, weź pod uwagę oferty sklepów, które przygotowały bardzo praktyczne zestawy, idealne na letnią wyprawę. Niektóre kosztują tylko 8 złotych, a sprawdzą się zarówno podczas wyjazdu pod namiot, jak i np. do samolotu. Są m.in. w Pepco, Empik i Rossmann. Mają różne kolory i rozmiary. Pomieścisz w nich najpotrzebniejsze kosmetyki.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak znika z "Dzień dobry TVN". Wiemy, co planuje robić w wakacje Wybierz serwis

Praktyczny zestaw na wakacje za 8 złotych. To perełka w Pepco

W samolocie obowiązuje limit przewożonych płynów. Jadąc na festiwal, czy na wycieczkę pod namiot nie jest dobrym pomysłem, aby zabierać ze sobą duże opakowania żelu, czy szamponu. W takich i innych sytuacjach przyda się praktyczny zestaw niewielkich pojemników, do których przelejesz niezbędne kosmetyki! Pojemniki podróżne kosztują w Pepco tylko 8 złotych za 4 sztuki w saszetce.

zestaw opakowań na kosmetyki Pepcozestaw opakowań na kosmetyki Pepco Pepco

Zestaw podróżny jest też w Rossmann. Do wyboru w kilku kolorach

Zestaw pojemników na kosmetyki, niezbędny w niemal każdej wakacyjnej walizce, znajdziesz też w Rossmann. Sieć sklepów oferuje poręczne buteleczki z wykończeniem w kilku neonowych kolorach do wyboru. Są zamknięte w przezroczystej, wodoodpornej saszetce. Cena zestawu to 11,49 złotych.

zestaw podróżny rossmannzestaw podróżny rossmann Rossmann

Zestaw na lato w Empik. Pojemniki na płyny są idealne do podróży samolotem

Komplet turystyczny, który jest idealny na lot samolotem, znajdziesz też w Hebe. To najbardziej klasyczny wariant. Przezroczysty, przejrzysty i niedrogi. Kosztuje 13,86 zł, ale zawiera aż 6 elementów. Do najmniejszych opakowań można przesypać też np. sypki cień do powiek, lub rozświetlacz. Ocena kupujących to 4 na 5 gwiazdek, a więc wysoka. Zestawy są dostępne w różnych rozmiarach.

komplet turystyczny Empikkomplet turystyczny Empik Empik

Więcej o: