Pamiętacie skina z serialu "Ranczo"? Co za zmiana! Szymon Nygard jest nie do poznania

Choć skin Konrad pojawił się jedynie w kilku odcinkach serialu "Ranczo", zapewne zapadł w pamięci fanom serialu. Wcielający się w tę rolę Szymon Nygard ma obecnie 33 lata, a na najnowszych zdjęciach, które można zobaczyć na Instagramie, aż trudno go rozpoznać.
Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

''Ranczo'' to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich seriali obyczajowo-komediowych, który pojawił się na telewizyjnych ekranach w ciągu ostatnich 20 lat. Choć premiera pierwszego odcinka odbyła się w 2006 roku, a ostatniego w 2016 roku, to powtórki serialu emitowane są bez przerwy i cieszą się niesłabnącą popularnością. Za ogromnym sukcesem serialu "Ranczo" stoi nie tylko fabuła, lecz także świetni aktorzy, którzy wykreowali wyjątkowe postacie. W główne role wcieliły się bowiem tacy artyści jak Cezary Żak, Artur Barciś, Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Katarzyna Żak, Dorota Chotecka czy Violetta Arlak.

Mary-Kate i Ashley OlsenPamiętacie najsłynniejsze bliźniaczki na świecie?

Pamiętacie skina Konrada z serialu "Ranczo"? Wiele osób będzie zaskoczonych tym, jak dziś wygląda Szymon Nygard

Jednak nie tylko aktorzy grający wiodące role zapisali się w pamięci widzów. Ogromną sympatię zyskali także bohaterowie drugoplanowi oraz role epizodyczne. Jednym z takich przykładów jest postać skina Konrada, którego poznajemy, gdy Kusy zostaje wezwany do szkoły Kingi w związku z pobiciem. Okazuje się, że to ona zaatakowała kolegę ze szkoły, a powodem były różnice światopoglądowe. Niespodziewanie jednak, Kinga wpada Konradowi w oko, a ten stara się o jej względy m.in. przekazując jej list miłosny, czy oferując podwiezienie do szkoły swoim motocyklem. Choć początkowo Kinga jest wrogo nastawiona do Konrada, jego upór jej imponuje i zaczynają się spotykać. Jednak związek anarchistki Kingi i skina Konrada, z racji dzielących ich różnic, nie trwał długo. Choć postać skina Konrada, w którego wcielił się Szymon Nygard, pojawiła się jedynie w kilku odcinkach, zapewne wielu fanów serialu jest ciekawych, jak teraz wygląda aktor i  w jakim kierunku poszła jego kariera.

 

Obecnie Szymon Nygard nie tylko spełnia się w zawodzie aktora, lecz także dzieli się swoją wiedzą z innymi jako instruktor kursów, warsztatów i zajęć aktorskich. Oprócz "Rancza", aktora można było zobaczyć w takich serialach, jak "M jak miłość", "Ojciec Mateusz", "Na sygnale", czy "O mnie się nie martw". 

Pamiętacie Neville'a z filmu 'Harry Potter'? Aktor przeszedł totalną metamorfozę! (zdjęcie ilustracyjne)Pamiętacie Neville'a z filmu "Harry Potter"? Aktor przeszedł totalną metamorfozę!

 

Wkrótce aktora będzie można zobaczyć także w kontynuacji serialu "Korona Królów", która opowiada o losach rodu Jagiellonów. - Od wielu tygodni buduję tę postać, będąc częścią dużej układanki, którą w całości będzie można zacząć oglądać od września - napisał na Instagramie.

 
Więcej o: