Marzena Wieczorek wygrała w "Big Brotherze" pół miliona złotych! Co u niej słychać? Minęło już 21 lat

Druga edycja programu "Big Brother" przyniosła telewidzom wiele emocji. Nie da się jednak ukryć, że największą radość z programu wyniosła uczestniczka- Marzena Wieczorek, która wygrała wówczas 500 tys. złotych. Finał odbył się 21 lat temu. Co dziś u niej słychać?

"Big Brother" zrobił w telewizji duże zamieszanie. Pierwsze reality show wzbudzało kontrowersje, ale i przyciągało przed telewizory miliony widzów! Skandale z udziałem, chociażby Dody śledzili wszyscy, a niektóre teksty z show stały się wręcz kultowe. Uczestnicy mieli szansę na wielką popularność, a część z nich doskonale wykorzystała swoje "5 minut". Mimo braku aktywności w social mediach potrafili zaskarbić sobie grono fanów na tyle, że pamiętamy ich do dziś. Nieco łatwiej mieli zwycięzcy, oraz zwyciężczynie. Oni poniekąd stali się twarzą reality show, a ich nagród pozazdrościć mogła niejedna osoba. W drugiej edycji, której emisja odbyła się w 2021 roku, wygrała Marzena Wieczorek. Zgarnęła aż pół miliona złotych.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o sobie z przeszłości: Jak ci rodzice mieli ze mną ciężko

Drugą edycję "Big Brother" wygrała Marzena Wieczorek. To aż 21 lat temu!

Marzena Wieczorek na początku programu pokazała się, jako niepozorna dziewczyna. Wielokrotnie podkreślała, że pojawiła się w programie, aby nieco ubarwić swoją nudną codzienność. Podczas jej pobytu w domu "Wielkiego Brata" nie brakowało też trudnych dla niej momentów, które kosztowały ją wiele łez. Ostatecznie jednak fani docenili jej charakter i uczestniczka dotarła do finału, a następnie wygrała show. 

 

Marzena Wieczorek w 2022 roku. Czym się zajmuje i co u niej słychać?

Niestety mimo ogromnej sympatii widzów, Marzena Wieczorek nie zdecydowała się na skorzystanie z szansy "wybicia się" w show-biznesie. Wróciła do swojej codzienności, bogatsza o nowe doświadczenia i pół miliona złotych. Od tego czasu minęło aż 21 lat. Dziś Marzena Wieczorek ma 51 lat. Zapowiadała, że pieniądze chce przeznaczyć m.in. na organizacje charytatywne działające na terenie Koszalina i Gorzowa Wielkopolskiego. To jej rodzinne strony, gdzie udzielała się również zawodowo. Artystyczna dusza od 1990 była związana z Bałtyckim Teatrem Dramatycznym im. Juliusza Słowackiego, ale potem na dłuższy czas zadomowiła się na deskach Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Dziś nadal gra w sztukach teatralnych. Występowała np. w sztuce"Trzy razy Piaf" w reżyserii Artura Barcisia. Brała też udział w przeglądach piosenki aktorskiej. Nie prowadzi profilu w mediach społecznościowych.

 
Więcej o: