Horoskop dzienny 28 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 lipca. Czwartek to prawdziwy przedsmak weekendu. Chcesz wiedzieć, co Cię dziś czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop i poznaj przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany otrzymają dziś kilka komplementów. Wysiłek, jaki wkładacie w pracę nad formą, właśnie zaczyna być widoczny dla otoczenia. Zamiast zaprzeczać, wystarczy zwykłe ''dziękuję''. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki skupią się dziś na swoich potrzebach. Rezygnacja z siebie nigdy nie przynosi nic dobrego, ale Byk odrobił pracę domową i teraz dokładnie wie, kiedy powiedzieć koniec i postawić wyraźne granice

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś całe w skowronkach, nowe uczucie uskrzydla i sprawia, że macie motyle w brzuchu. Bliźnięta już dawno nie były takie szczęśliwe, tymczasem fortuna kołem się toczy i właśnie przypomniała sobie o Bliźniętach. 

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości. Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Rak

Raki zaskoczy dziś wiadomość, od kogoś bliskiego z kim od dłuższego czasu nie było kontaktu. Jednak Wasza relacja jest na tyle silna, że późniejsza rozmowa potoczy się swoim naturalnym rytmem. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew będzie dziś planował romantyczną randkę. Początki związku są najpiękniejsze, ale Lwy w stałych związkach także czeka wyjątkowy wieczór, który zapamiętacie na długo. 

Horoskop dzienny - Panna

Pannę pochłoną  dziś sprawy urzędowe, na szczęście uda Wam się załatwić wszystko od ręki. Zorganizowana Panna będzie dziś bardzo zadowolona z przebiegu planu, który już od dawna nakreślił się w Waszej głowie. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi przechodzą teraz trudne chwile, które mają wpływ na wasze samopoczucie. Na Szczęście wokół Lwa jest teraz rodzina, która jest jak balsam dla duszy. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zorganizują dziś miłe spotkanie w gronie przyjaciół. Przy okazji uda Wam się ubić mały interes. Skorpion trzyma rękę na pulsie, nawet na prywatnym gruncie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec robi co może, aby pomóc komuś, kto jest bliski Waszemu sercu i dobra wiadomość jest taka, że Wasze poświęcenie przynosi realne efekty. I będzie coraz lepiej. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec zdobędzie dziś ważną informację, która pomoże Wam w karierze. Takie szanse zdarzają się niezwykle rzadko, dlatego warto pójść za ciosem i podwójnie się postarać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki otrzymają dziś ważne zadanie, które może mieć kluczowy wpływ na Waszą pozycję zawodową. Wodnik staje właśnie przed dużą szansą, którą warto wykorzystać. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze. Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby poczują się dziś o niebo lepiej niż wczoraj. Wasze działania przynoszą efekty. Warto zapamiętać schemat działania i powtórzyć go w przyszłości. 

Więcej o: