Horoskop dzienny 29 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 lipca. Piątek zwiastuje relaks i czas tylko dla siebie. A może czeka Cię dziś wesołe spotkanie z przyjaciółmi. Sprawdź, co mówi Twój horoskop i poznaj przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany dziś zwolnią i zrobią przestrzeń dla własnych myśli. Jest kilka spraw, które teraz wydają się trudne, ale z czasem zbledną i przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki już od południa rozpoczną swoje rytuały, obdzwonicie wszystkich znajomych z propozycją spotkania. Zapowiada się wesoły piątek w gronie osób, które cenią sobie przyjaźń i dobrą zabawę. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zaplanują dziś miły wypoczynek na łonie natury. Work-life balance macie opanowany do perfekcji. Trzeba wiedzieć kiedy jest czas na pracę, a kiedy trzeba zwolnić. To bardzo dobra umiejętność. 

Horoskop dzienny - Rak

Rak zobaczy dziś świat oczami swojego partnera, ilość obowiązków oraz odpowiedzialność, z jaką mierzy się ta osoba, zasługuje na wsparcie i uznanie. Wasza relacja ulegnie zmianie, ale będzie to zmiana na lepsze. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew rozpocznie dziś falę zmian, być może niektórzy zrobią mini remont, ktoś inny wybierze się na dawno odkładany kurs, Lwy otworzą dziś też swoje serce na nową miłość. To będzie bardzo produktywny i znaczący piątek. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zdobędą się dziś na odwagę i zawalczą o podwyżkę z pozytywnym skutkiem. Ilość obowiązków już dawno przechyliła szalę wypłaty. Wieczorem przyjdzie czas na świętowanie w gronie najbliższych. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga spędzi ten piątek w gronie rodzinnym. Ktoś okaże Wam wiele wsparcia i przede wszystkim wysłucha. I właśnie tego Waga teraz najbardziej potrzebuje.  

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony otrzymają dziś zaproszenie do przyjaciół. Rozmowy do białego rana i dużo śmiechu, właśnie tak będzie wyglądał Wasz piątek. Skorpion ma wokół siebie wielu dobrych ludzi, którzy są źródłem pozytywnej energii. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec poczuje dziś wolność od trosk, ostatnie kłótnie z partnerem przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie. Ruszcie razem do przodu bez oglądania się za siebie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zrozumieją dziś, że czas trochę zwolnić. W pogoni za pracą zapominacie często, na czym tak naprawdę polega życie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik będzie dziś zaskoczony tym, jak można ułożyć sobie życie, nie oglądając się na innych. Wystarczy wsłuchać się w siebie i swoją intuicję, która zna wszystkie odpowiedzi. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby wybiorą się dziś w podróż, która pomoże Wam się zrelaksować. Wspólne chwile z partnerem przypomną Wam, jak było kiedyś i dlaczego warto wrócić do tego, co było. Jeszcze jest czas, aby odszukać siebie na nowo. 

Więcej o: