Pamiętacie Ridge'a Forrestera z "Mody na sukces"? 70-letni aktor pokazał się bez koszulki

Ronn Moss przez 25 lat wcielał się w rolę Ridge'a Forrestera w kultowym serialu "Moda na sukces". W tym roku aktor świętował swoje iedemdziesiąte urodziny. Jak obecnie wygląda? Ostatnio na Instagramie podzielił się nagraniem z wakacji, na którym pokazał się bez koszulki. - Wow wyglądasz niesamowicie - komentują fani.
Zobacz wideo Seriale, które na zawsze zmieniły telewizję

"Moda na sukces" to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Serial był emitowany w prawie 100 krajach, dzięki czemu znalazł się w Księdze rekordów Guinnessa. Jest to także najdłużej emitowany serial telewizyjny w Polsce. Nic więc dziwnego, że bohaterowie opery mydlanej są doskonale znani przez widzów na całym świecie. Jedną z najpopularniejszych serialowych postaci w serialu, obok Brooke Logan granej przez Katherine Kelly Lang, był Ridge Forrester, w którego do 2012 roku wcielał się Ronn Moss. 

Cleo Pamiętacie Cleo z "X-Factor"? Wokalistka odpadła na etapie castingów

Pamiętacie Ridge'a Forrestera z "Mody na sukces"? 70-letni Ronn Moss zaskakuje swoją formą

Ronn Moss ma setki tysięcy fanek na całym świecie, które przez lata codziennie śledziły perypetie, związki i przelotne romanse Ridge'a Forrestera. Dziś Ronn Moss ma 70 lat, jednak cały czas aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie śledzi go ponad 749 tys. osób, z którymi aktor dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Ostatnio podzielił się w sieci nagraniem ze swoich wakacji. Widać na nim, że choć Ronn Moss ma już siwe włosy, to cały czas pozostaje w naprawdę dobrej formie.

Ronn MossRonn Moss https://www.instagram.com/ronnmoss/

Eddie i Bria Murphy Córka Eddiego Murphy'ego wyszła za mąż. Podczas imprezy przyćmiła ją matka

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy nie kryli zaskoczenia kondycją aktora:

Przystojny jak zawsze
Wow wyglądasz niesamowicie
Jestem pod wrażeniem
Twój urok jest nie do odparcia!
Wyglądasz naprawdę dobrze
Jesteś najlepszy z najlepszych!
Wyglądasz energicznie
Twój uśmiech… wow!
Przystojny mężczyzna
Tak trzymaj

- czytamy.

Więcej o: