Doda będzie szukała męża w nowym programie telewizyjnym. O jej względy zawalczy 12 mężczyzn

Doda poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że zdjęcia do nowego reality-show z jej udziałem już się zakończyły. Program będzie emitowany jesienią w Polsacie.

Jak poinformował portal Wirtualnemedia.pl, Polsat już jesienią pokaże nowy reality-show "Doda - 12 kroków do miłości". W programie Dorota Rabczewska będzie poszukiwała partnera. O jej względy będzie rywalizowało 12 mężczyzn. A w poszukiwaniach nowego partnera będzie pomagał jej psycholog. 

Zobacz wideo

Program będzie emitowany raz w tygodniu. Jak poinformowała na swoim profilu na Instagramie główna bohaterka, zdjęcia do reality-show już się zakończyły. 

Doda świętowała swój rozwód

W listopadzie ubiegłego roku piosenkarka rozwiodła się z drugim mężem. - Życzę wszystkim tak spokojnych i życzliwych spraw rozwodowych. Był to dla mnie kolejny szok. Dla kogoś, kto przyzwyczajony jest do hejtu, publiczne słowa serdeczności i wsparcia zwłaszcza od ex były totalnie poruszające. Najwidoczniej mało tego w życiu zaznałam - wyznała Doda. 

Poza tym z tej okazji Rabczewska zorganizowała divorce party niedługo po pierwszej (i ostatniej) rozprawie rozwodowej. Jak informowały wówczas portale plotkarskie, w czasie imprezy była specjalna ścianka z napisem "właśnie rozwiedziona", wielki tort, droga suknia i mnóstwo gości. - Był czas na smutki, był czas na refleksję, a teraz jest czas, żeby zamknąć pewien etap i się bawić! - ekscytowała się tuż przed imprezą piosenkarka.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: