Mateusz Mostowiak z "M jak Miłość" ma już 20 lat. Przystojny aktor zmienił się nie do poznania!

Mateusz Mostowiak to postać w "M jak Miłość", która zapadła w pamięć wielu telewidzom. Rezolutny chłopiec, który dorastał na planie serialu, dał się polubić. Grał go we wczesnych latach dzieciństwa Krystian Domagała. Dziś ma 20 lat i wraca na plan produkcji.

Serial "M jak Miłość" nieustannie nadawany jest w Telewizji Polskiej od 2000 roku. Opowiada przede wszystkim o rodzinie Mostowiaków, której najmłodszą latoroślą w pierwszych latach emisji był mały Mateusz Mostowiak. Chłopca zagrał Krystian Domagała i przez lata dorastał w otoczeniu ludzi z produkcji. Przyzwyczajony do obecności kamer aktor dziś ma już 20 lat. Jak wygląda?

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Mateusz z "M jak Miłość" pojawił się na planie, gdy miał 4 miesiące

Syn Hanny i Marka Mostowiaków- Mateusz Mostowiak od razu zyskał sympatię widzów. Chłopiec na planie serialu był żywiołowy, uśmiechnięty i śmiały. Można powiedzieć, że Krystian Domagała grający tę postać, czuł się jak ryba w wodzie. Kiedy pierwszy raz pojawił się w telewizji miał zaledwie 4 miesiące. Dziś ukończył 20 lat i właśnie wraca do serialu. Jego przerwa w grze aktorskiej spowodowana była nauką. Na ten czas miał zastąpić go sobowtór, jednak nie na długo, bo w serialu "uśmiercono" postać, a później został uznany za zaginionego, ale jak widać- powróci, co zapewne ucieszy telewidzów

Mateusz z "M jak Miłość"- jak wygląda w 2022 roku? Bardzo się zmienił

Dla tych, którzy pamiętają jedynie "małego Mateuszka" a później przestali śledzić losy rodziny Mostowiaków, może być niemałym zaskoczeniem, jak wyrósł ich ulubieniec. Krystian Domagała nie przypomina już bowiem tamtego chłopca. Ma 20 lat, zapuścił zarost i zdecydowanie wyprzystojniał. Aktor udziela się w mediach społecznościowych i z powodzeniem można podglądać, co robi w wolnym czasie. Chętnie publikuje też archiwalne zdjęcia z planu serialu. Widać, że interesuje go jazda rowerem, ale i... reżyseria. Pochwalił się też partnerką na studniówkę, oraz faktem, że zrobił prawo jazdy.

 
 
Więcej o: