Ma 170 cm wzrostu, a jej mąż 152 cm. "Pytano, czy nie potrzebuję prawdziwego mężczyzny"

Przyjęło się, że to mężczyzna jest wyższy od partnerki. A co jeśli jest odwrotnie? Z taką sytuacją mierzą się Jessica i Hunter. Para poznała się w 2020 roku i od tego czasu mierzą się z wyśmiewaniem czy nieprzychylnymi komentarzami.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Pytają, czy jest jej synem

Para spotkała się w 2020 roku, a już dwa lata później była po ślubie. Jessica nie ukrywa, że zakochała się w przyszłym mężu już kilka dni po pierwszym spotkaniu. Jessica mierzy 175 cm wzrostu. Jest więc wysoką dziewczyną. Jej mąż jest znacznie niższy – ma 152 cm. Hunter i jego małżonka od lat udowadniają, że różnica wzrostu nie przeszkadza w stworzeniu udanego związku. Choć, jak przyznają, na początku bywało różnie. Przede wszystkim przeszkadzały im negatywne komentarze innych. Wiele osób pytało Jessikę, czy Hunter jest jej synem!

Moi przyjaciele i znajomi pytali mnie, dlaczego jestem z kimś o wiele niższym ode mnie

 – powiedział Jessica.

Zdarzały się komentarze, w których pytano, czy jest moim synem, czy nie potrzebuję prawdziwego mężczyzny

- dodała.

Ich związek dziwi, przede wszystkim w sieci

Szczególnie często para jest krytykowana w sieci. Małżeństwo często publikuje filmiki na TikToku i spotyka się z wieloma niemiłymi uwagami. Czasem też internauci wykorzystują dużą różnicę wzrostu między dziewczyną a Hunterem, aby spróbować ją poderwać!

Jestem niewiele wyższa niż przeciętna kobieta. Ale niektórzy mężczyźni uważają, że byliby dla mnie lepszymi partnerami, mówiąc mi, że mogą mnie bardziej zadowolić lub być tym, czego potrzebuję

- komentuje Jessica.

To nie jest ich związek i ich to nie dotyczy. Jesteśmy szczęśliwi i tylko to się liczy

- podkreśla.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu. "Mówiłam, dlaczego Tom Cruise mnie nie przekonuje jako bożyszcze Hollywood"

Hunter dodaje:

Najczęstszym [komentarzem] są po prostu żarty na temat mojego wzrostu. Jeżeli żartujesz z czyjejś wagi, to jest okropne. Ale wszyscy uważają, że dobrze jest śmiać się ze wzrostu, jakby to nic wielkiego. Mam tak przez całe życie.

My uważamy, że Jessica i Hunter bardzo do siebie pasują!

Więcej o: