Osoby o tych imionach tworzą najszczęśliwsze małżeństwa. Rozwód im nie w głowie

Tak jak szczęście może być zapisane w gwiazdach, tak może być zapisane również w naszych imionach. Są takie, które zwiastują sukcesy w polu zawodowym, są takie, które przynoszą trwałe związki i miłość do grobowej deski.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Sekretem udanego małżeństwa jest oczywiście wzajemne zaufanie i szczerość. Jeśli popełniamy błędy, ważne jest, aby umieć je naprawić, przepraszać i wciąż dążyć do tego, aby być lepszym człowiekiem i partnerem. Jednak niektórym przychodzi to łatwiej niż innym. Miłosne szczęście niektórym jest po prostu pisane. Oto imiona, którym wielka miłość będzie towarzyszyć zawsze i wszędzie.

Małgorzata

Małgosia bardzo świadomie wybiera partnera. Nie jest to w jej przypadku miłość od pierwszego wejrzenia. Nawet jeśli dojdzie do zauroczenia, bardzo drobiazgowo analizuje wszystkie za i przeciw danego związku. Gdy zdecyduje się z kimś być, to już na dobre i na złe. Wychodzi z założenia, że nad wszystkim trzeba pracować. Nad związkiem także. Każdego dnia.

Agnieszka

Agnieszka jest tradycjonalistką. Może skakać z kwiatka na kwiatek, ale gdy już się zaangażuje, to kocha do grobowej deski. Nie jest niecierpliwa. Jeśli dana osoba nie spełnia jej oczekiwań, nie boi się tego powiedzieć głośno i zmienić partnera. Gdy wstąpi w związek małżeński, musi być pewna, że to ten jedyny, u boku którego chce się budzić i zasypiać.

Zobacz wideo Doda zdradza, który pierścionek zaręczynowy był najpiękniejszy. Chce mieć drugie imię

Paweł

Paweł stawia na przyjaźń. Musi dobrze poznać swoją partnerkę, wszystkie jej wady i zalety. Gdy może już z nią konie kraść, może pojawić się głębsze uczucie. Najważniejsze jest dla niego rozmowa. Zarówno na początku związku, jak i po wielu, wielu latach.

Jan

Jan będzie szukał porozumienia bez słów i miłości jak z filmów. Gdy spotka wybrankę serca na swej drodze, bardzo szybko zdecyduje się na poważniejsze kroki. Może się oświadczyć nawet po miesiącu znajomości. Ale nawet taka brawura nie sprawi, że kiedykolwiek się rozmyśli. Jest szczery, wierny i lojalny.

Więcej o: