Odmłodzona 57-latka zaskakuje swoim wyglądem. Dzięki nowej fryzurze wydaje się 15 lat młodsza!

Popularny amerykański fryzjer Chris Hopkins szerzej znany jako "MakeOverGuy" wciąż zaskakuje wszystkich wykonywanymi przez siebie metamorfozami. Jedna z kobiet za pomocą odpowiednio dobranej fryzury została odmłodzona przez niego o 15 lat.

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele w wyglądzie kobiety potrafi zmienić odpowiednio dobrana do niej fryzura. Zdecydowanie przekonała się o tym na własnej skórze 57-letnia Glenna, która oddała się w ręce znanego stylisty fryzur, aby wykonał jej metamorfozę.

Zobacz wideo Makijaż ślubny w stylu boho - jeden z najsilniejszych trendów ostatnich sezonów. Co jest w nim szczególnie istotne?

Odmłodzona 57-latka zaskakuje swoim wyglądem po metamorfozie

57-letnia Glenna postanowiła poddać się metamorfozie. W tym celu udał się do stylisty fryzur Chrisa Hopkinsa, czyli MakeOverGuy. Kobieta przyznaje, że zawsze miała długie włosy, lecz zapragnęła zmian i zdecydowała się na zupełnie nową długość. To, co wybrał dla niej fryzjer okazało się być strzałem w dziesiątkę.

Odmładzające fryzury dla kobiet po 50. czyli short bob, ombre hair i delikatne fale!

MakeOverGuy zawsze przeprowadza ze swoimi klientkami krótką rozmowę, zanim wykona im metamorfozę. Mogliśmy w niej usłyszeć, że 57-letnia Glenna czuje się na 42 lata i tak też chciałaby wyglądać. Wspomina też, że boi się drastycznego farbowania, ale bez wahania oddaje się w ręce Chrisa Hopkinsa. Jak się okazało, była to wspaniała decyzja. MakeOverGuy zafundował kobiecie mocne cięcie, do którego dobrał ombre hair i delikatne fale. Całość prezentowała się na tyle dobrze, że kobieta wyglądała na 15 lat młodszą. Kobieta po zobaczeniu metamorfozy na początku nie mogła wydusić słowa!

 

Metamorfoza 57-latki zaskakuje. Krótsze włosy i nowy kolor zmieniły jej wygląd

Cięcie, jakie mogliśmy zobaczyć na głowie 57-latki to short bob. Ta krótka fryzura podkreśla rysy twarzy i zyskuje coraz większą popularność nie tylko na świecie, ale też w Polsce. Włosy sięgają w niej przed ramiona, są obcięte na prosto, jednak tył jest krótszy niż przód. Pasma są falowane i błyszczące.

Glenna poddana metamorfozie po zobaczeniu nowej wersji siebie nie mogła przez długie godziny uwierzyć, że tak pięknie wygląda:

Czuję się jak prawdziwa kobieta, która w końcu wygląda na tyle lat, co się czuje. Do tego ten przepiękny makijaż, który sprawił, że nie mogę przestać się na siebie patrzyć. Żałuję, że nie trafiłam tutaj wcześniej!
Więcej o: