Odmłodzona 57-latka zaskakuje swoim wyglądem. Dzięki nowej fryzurze wydaje się 15 lat młodsza!

Popularny amerykański fryzjer Chris Hopkins szerzej znany jako "MakeOverGuy" wciąż zaskakuje wszystkich wykonywanymi przez siebie metamorfozami. Jedna z kobiet za pomocą odpowiednio dobranej fryzury została odmłodzona przez niego o 15 lat.

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele w wyglądzie kobiety potrafi zmienić odpowiednio dobrana do niej fryzura. Zdecydowanie przekonała się o tym na własnej skórze 57-letnia Glenna, która oddała się w ręce znanego stylisty fryzur, aby wykonał jej metamorfozę.

Zobacz wideo Makijaż ślubny w stylu boho - jeden z najsilniejszych trendów ostatnich sezonów. Co jest w nim szczególnie istotne?

Joanna OpozdaJoanna Opozda w sukience na wesele za 93 zł. Fani "miód na moje oczy"

Odmłodzona 57-latka zaskakuje swoim wyglądem po metamorfozie

57-letnia Glenna postanowiła poddać się metamorfozie. W tym celu udał się do stylisty fryzur Chrisa Hopkinsa, czyli MakeOverGuy. Kobieta przyznaje, że zawsze miała długie włosy, lecz zapragnęła zmian i zdecydowała się na zupełnie nową długość. To, co wybrał dla niej fryzjer okazało się być strzałem w dziesiątkę.

Odmładzające fryzury dla kobiet po 50. czyli short bob, ombre hair i delikatne fale!

MakeOverGuy zawsze przeprowadza ze swoimi klientkami krótką rozmowę, zanim wykona im metamorfozę. Mogliśmy w niej usłyszeć, że 57-letnia Glenna czuje się na 42 lata i tak też chciałaby wyglądać. Wspomina też, że boi się drastycznego farbowania, ale bez wahania oddaje się w ręce Chrisa Hopkinsa. Jak się okazało, była to wspaniała decyzja. MakeOverGuy zafundował kobiecie mocne cięcie, do którego dobrał ombre hair i delikatne fale. Całość prezentowała się na tyle dobrze, że kobieta wyglądała na 15 lat młodszą. Kobieta po zobaczeniu metamorfozy na początku nie mogła wydusić słowa!

 

Kasia Cichopek"Piękna sukienka" Katarzyny Cichopek. Ten model optycznie wyszczupla

Metamorfoza 57-latki zaskakuje. Krótsze włosy i nowy kolor zmieniły jej wygląd

Cięcie, jakie mogliśmy zobaczyć na głowie 57-latki to short bob. Ta krótka fryzura podkreśla rysy twarzy i zyskuje coraz większą popularność nie tylko na świecie, ale też w Polsce. Włosy sięgają w niej przed ramiona, są obcięte na prosto, jednak tył jest krótszy niż przód. Pasma są falowane i błyszczące.

Glenna poddana metamorfozie po zobaczeniu nowej wersji siebie nie mogła przez długie godziny uwierzyć, że tak pięknie wygląda:

Czuję się jak prawdziwa kobieta, która w końcu wygląda na tyle lat, co się czuje. Do tego ten przepiękny makijaż, który sprawił, że nie mogę przestać się na siebie patrzyć. Żałuję, że nie trafiłam tutaj wcześniej!
Więcej o: