Agata Rubik zapytana, "czemu zawsze mają wszystko, co najdroższe". Odpowiedziała

Agata Rubik postanowiła poodpowiadać na pytania swoich obserwatorek i obserwatorów. - Czemu zawsze macie wszystko, co najdroższe? Biznes klasa, markowe ciuchy? - zapytała podczas Q&A jedna z osób. Co na to żona Piotra Rubika?
Zobacz wideo Agata Rubik o intymności z mężem

Agata Rubik aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, a jej dystans, poczucie humoru, szczerość oraz naturalność, które pokazuje na co dzień w sieci sprawiają, że liczba obserwujących ją osób stale rośnie. Aktualnie jej profil śledzi ponad 159 tys. internautek oraz internautów, z którymi żona Piotra Rubika regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska w spódnicy. "Niech się wstydzi ten, kto widzi"

Agata Rubik odpowiedziała na pytania obserwatorek i obserwatorów: "Każdy wydaje pieniądze na to, co lubi"

Agata Rubik wraz z mężem i córkami odpoczywa właśnie na Hawajach, a relacją z podróży dzieli się na swoim profilu. Ostatnio postanowiła także poodpowiadać na pytana internautek oraz internautów. Wśród nich pojawiły się m.in. pytania o Hawaje, dietę w podróży, czy ulubione wakacyjne śniadanie. Padło też pytanie o wydawanie pieniędzy.

Czemu zawsze macie wszystko, co najdroższe? Biznes klasa, markowe ciuchy?

- zapytała jedna z osób.

Prawie nigdy nie mamy tego, co najdroższe. Każdy wydaje pieniądze na to, co lubi. Jedni na ciuchy, torebki, buty i samochody, inni na hazard, a my wydajemy głównie na podróże i edukacje naszych dzieci. Z kolei w podróżowaniu bardzo ważnym elementem jest dla nas komfort. Na ciuchy właściwie nie wydajemy

- odpowiedziała. - Jesteśmy już na Big Island. Piotr pojechał po auto, a my czekamy i czekamy... już ponad godzinę, bo wypożyczyliśmy auto w jednej z tańszych wypożyczalni, gdzie kolejka jak po ciepłe bułeczki. To tak a propos jednego z dzisiejszych pytań z QA, "czemu mamy zawsze wszystko, co najdroższe". Trzeba było brać Hertz, już byśmy byli w hotelu - nawiązała w kolejnej relacji.

Krystian Domagała Mateusz Mostowiak z "M jak Miłość" ma już 20 lat. Jak dziś wygląda?

Agata Rubik zapytana, 'czemu zawsze mają wszystko, co najdroższe'. OdpowiedziałaAgata Rubik zapytana, 'czemu zawsze mają wszystko, co najdroższe'. Odpowiedziała https://www.instagram.com/agata_rubik/

Więcej o: