Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta ma już 16 lat. Zdaniem wielu odziedziczyła urodę po mamie

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta skończyła w tym roku 16 lat. Na przestrzeni ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę. Jak teraz wygląda? Wiele osób uważa, że Shiloh odziedziczyła urodę po mamie, inni natomiast twierdzą, że jest także podobna do taty.
Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Angelina Jolie i Brad Pitt byli przez prawie 10 lat najpopularniejszą parą na świecie (w 2016 r. aktorka złożyła pozew, a rozwiedli się w 2019 r.). Poznali się w 2005 roku na planie filmu Pan i Pani Smith, jednak Brad był wówczas związany z Jennifer Aniston, z którą niedługo później się rozwiódł. Choć żadne z nich publicznie nie potwierdziło ich związku, to coraz częściej widywani byli razem, a media nie przestawały spekulować, nadając im nawet pseudonim "Brangelina". 11 stycznia 2006 na łamach magazynu People Jolie potwierdziła natomiast, że jest w ciąży, a ojcem jej dziecka jest Brad Pitt. Shiloh Nouvel Jolie-Pitt przyszła na świat 27 maja 2006 roku.

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta ma już 16 lat. "50 proc. Angelina, 50 proc. Brad. Ona jest przepiękna"

O Shiloh Jolie-Pitt zrobiło się w ostatnim czasie głośno ze względu na metamorfozę, którą przeszła. Jako dziecko szukała swojego sposobu na wyrażanie siebie i przez lata inspirowała się swoimi braćmi, nosząc chłopięce ubrania i ścinając włosy na krótko. W ostatnim czasie coraz częściej można zobaczyć ją jednak w bardziej kobiecych wydaniach. Podobno wpływ na zmianę jej wizerunku miała Suri Cruise, czyli córka Katie Holmes i Toma Cruisa, z którą Shiloh przyjaźni się od najmłodszych lat. 

 
Usta Angeliny i oczy Brada
50 proc. Angelina, 50 proc. Brad. Ona jest przepiękna
Ma blask swojej mamy
Jest absolutnie cudowna. Idealne połączenie mamy i taty
Przepiękna, jak jej mama
Wygrała genetyczną loterię
Jest zjawiskowa
Idealna kombinacja

- czytamy w komentarzach na Instagramie.

 
Więcej o: